Başroldeki Zac Efron’un başarıya giden yolda adım adım ilerleyen bir DJ’i canlandırdığı We Are Your Friends’ten ilk fragman yayınlandı.

Geçtiğimiz hafta vizyona giren ve Fransız elektronik müziğinin esintilerini gördüğümüz Eden’dan sonra yine DJ ve müzik temelleri üzerine kurulmuş bir filme dair beklentilerin ne boyutta olacağını tahmin etmek güç olabiliyor. Fakat görünen o ki, senarist ve yönetmen Max Joseph da bu havayı We Are Your Friends ile yeniden solumak istiyor. Nitekim elektronik müzik dünyasında Fransız ekolüne karşın daha çok Hollywood’a göz kırpan bir versiyonu görmek isterseniz, önümüzdeki aylarda vizyona girmeye hazırlanan We Are Your Friends’in bu yöndeki beklentileri karşılayacağını söyleyebiliriz.

We Are Your Friends’in başrollerinde At Any Price ve Neighbors filmleriyle kendini bir adım öne çıkaran Zac Efron’un yanı sıra Wes Bentley ile Gone Girl’de izlediğimiz Emily Ratajkowski yer alıyor. Ayrıca filmin yönetmenliğini üstlenen Max Joseph aynı zamanda senaryoyu da kaleme alıyor.

Filmin konusu ise şöyle: Elektronik müzik ve Hollywood’un gece hayatı üzerine kurulmuş We Are Your Friends, tüm zamanını çocukluk arkadaşlarıyla geçiren ve geceleri de dünyayı ateşe verecek bir şarkı üzerinde çalışan 23 yaşındaki DJ Cole’un (Efron) etrafında döner. Tüm bunlar Cole’un, kendisini kanatları altına alan karizmatik DJ James (Bentley) ile tanışmasıyla değişir. Fakat olaylar giderek karmaşık bir hal alır; zira Cole, James’in kendisinden yaşça oldukça küçük sevgilisi Sophie’ye (Ratajkowski) aşık olmaya başlar. Yasak ilişkisinin derinleşmesi ve arkadaşlarıyla arasının eskisi gibi olmaması Cole’u aşk, sadakat ve kendisini bekleyen gelecek arasında bir seçim yapmaya zorlar.  

We Are Your Friends Amerika’da 28 Ağustos 2015 tarihinde gösterime girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Hazırlayan: Damla Durmaz

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi