Sebastian Schipper’in yazıp yönettiği, başrolünde Laia Costa’nın yer aldığı Victoria 31 Temmuz’da vizyona giriyor.

2015 Berlin Film Festivali’ne damgasını vuran Victoria, 140 dakikalık tek plandan oluşan, benzerine kolay rastlanmayacak bir sinema deneyimi. Berlin’den Gümüş Ayı dahil toplam 3 ödülle dönen filmin yönetmen koltuğunda Sebastian Schipper yer alıyor. Senaristliğini yine Schipper’ın üstlendiği filmin başrolünde Laia Costa bulunuyor.

victoria-1-filmloverss

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Frederick Lau, Franz Rogowski, Burak Yiğit, Max Mauff, André M. Hennicke, Anna Lena Klenke ve Eike Schulz yer alıyor.

“Bu bir banka soygunu filmi değil. Bu bir banka soygunu!”

Victoria-4-filmloverss

Film, izleyicisini genç bir turist olan Victoria ile beraber Berlin sokaklarında bir maceranın ortasına bırakıveriyor. Filmin sinopsisi ise şöyle:

Victoria, Berlin’e yeni taşınmış, hayatını kafede çalışarak kazanan genç bir kadın. Berlin’de henüz arkadaş edinememiş; oldukça girişken ve hayatında heyecan arıyor. Bir gece, eğlendiği bir kulübün hemen dışında bir grup erkekle tanışıyor. Sonraki saatte bir banka soygununa varacak olaylar silsilesi hem Berlin’in arka sokaklarını hem de kahramanımızın karanlık taraflarını gözler önüne seriyor.

Victoria-3-filmloverss

Yönetmeni Sebastian Schipper’ın “Bu bir banka soygunu filmi değil. Bu bir banka soygunu!” diye tanımladığı Victoria 31 Temmuz’da Başka Sinema aracılığıyla vizyona giriyor. 140 dakikalık tek bir plandan oluşan, benzerine kolay rastlanamayacak türden bu filmi kaçırmayın! Filmin Türkçe altyazılı fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

victoria-turkce-afis-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi