Başrollerinde Michael Fassbender, Kate Winslet, Seth Rogen ve Jeff Daniels gibi ünlü oyuncuların yer aldığı, yönetmenlik koltuğunda ise Trainspotting, Slumdog Millionaire ve 127 Hours’tan tanıdığımız Danny Boyle’un oturduğu Steve Jobs 11 Aralık’ta vizyona giriyor.

Yönetmenliğini Danny Boyle’un üstlendiği ve başrollerinde Michael Fassbender, Kate Winslet, Seth Rogen ve Jeff Daniels’ın yer aldığı Apple’ın kurucularından Steve Jobs‘un aynı adlı biyografik filmi 11 Aralık’ta ülkemizde izleyici ile buluşacak. Senaryosunu Oscar ödüllü senarist Aaron Sorkin kaleme aldığı film, Amerikalı yazar Walter Isaacson‘ın 2011 yılında yayımladığı Steve Jobs adlı biyografisinden uyarlandı. Bildiğiniz üzere Facebook‘un kuruluş öyküsünü bizlere aktaran 2010 yapımı David Fincher filmi The Social Network‘ün de senaryosu Aaron Sorkin‘e aitti.

steve-jobs-yeni-fragman-3-filmloverss

Steve Jobs 11 Aralık’ta Vizyona Giriyor

Oyuncu kadrosunda yaşanan birtakım gelgitler sebebiyle çekim aşaması epey zorlu bir sürece şahit olan filmde Michael Fassbender, rolünü Leonardo DiCaprio ve Christian Bale‘in pas geçmesi ile elde ederken, filmi yönetmesi için anlaşılan ilk isim de David Fincher‘dı. Tüm bu sorunlardan sonra kadrosunu oturtan ve çekimlerine başlanılan film, prömiyerini Telluride Film Festivali’nde yapmış, sonradan gösterildiği diğer festivallerde de epey övgü toplamıştı.

Bu hafta sonu vizyona giren Slow West ve 4 Aralık’ta vizyona girecek olan, merakla beklenen bir başka film Macbeth‘ten sonra iki hafta içerisinde üçüncü kez izleyeceğimiz Michael Fassbender’ın başrolünde yer aldığı Steve Jobs 11 Aralık’ta vizyonda. Aşağıdan filmin fragmanına ulaşabilirsiniz:


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi