Yönetmenliğini Shane Abbess’in üstlendiği Sience Fiction Volume One: The Osiris Child, Kellan Lutz, Daniel MacPherson ve Isabel Lucas gibi isimleri bir araya getiriyor. Gelecekte geçtiğini söyleyebileceğimiz film kolonileşme ve sömürünün artık üst boyutlara ulaştığı yepyeni ama bir o kadar da tanıdık bir düzen sunuyor. Elbette her kötü gidişat kendi kahramanını ya da kahramanlarını yaratır. Bu kötü duruma dayanamayan ikili savaşlarını adeta bütün insanların içinde yatan kötülüğe karşı verirler.

Science Fiction Volume One: The Osiris Child 11 Ağustos’ta Vizyonda!

Yalnızca fragmanından anlaşıldığı kadarıyla bile görsel efektlerin başarılı kullanıldığı ve içi dolu karakterlerin yaratıldığı bir film olan Science Fiction Volume One: The Osiris Child, bir Avustralya bilimkurgusu olması bakımından da ilgi çekici. Sömürü, kolonileşme, ırkçılık gibi anahtar kelimelerin filmin tanıtımında sık sık kullanılıyor olması, bilimkurgunun ve dolayısıyla bilimkurgunun artık neredeyse gerekliliklerinden biri olarak görebileceğimiz öteki‘nin temsilleriyle ilgili ince noktalara değinileceğinin bir habercisi. Twilight’ın Emmett Cullen’ı Kellan Lut, filmde Sy Lombrok rolünde. Shane Abbes ise, Infini adlı yine bilimkurgu ve korku janrlarını iç içe geçiren filmiyle biliniyor.

Tüm insanlık için bu kötü gidişata dur demeyi bir görev bilen kahramanlarımız, büyük savaşı vermeye hazırlanırken, Science Fiction Volume One: The Osiris Child, 11 Ağustos’ta izleyiciyle buluşacak. O zamana kadar karakterlerin yayınlanan leziz afişlerinin ve fragmanın tadını çıkarabilirsiniz!

bilim-kurgu-bolum-1-son-savasci-svf1-the-osiris-child-afis-indi-filmloverssbilim-kurgu-bolum-1-son-savasci-svf1-the-osiris-child-afis-sy-filmloverssbilim-kurgu-bolum-1-son-savasci-svf1-the-osiris-child-afis-kane-filmloverssbilim-kurgu-bolum-1-son-savasci-svf1-the-osiris-child-afis-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi