Ünlü oyuncu Kevin Costner’ın başrolünde yer aldığı, Niki Caro’nun yönetmenliğini yaptığı spor draması McFarland 26 Haziran 2015’te vizyona giriyor.

Deneyimli bir koç olan Jim White, hayatında bir süredir bazı problemlerle mücadele etmektedir. Yaşadığı birtakım talihsiz olaylardan dolayı California’nın en fakir bölgelerinden olan McFarland’a yerleşir. Jim White burada, genç lise öğrencilerinin spora olan yatkınlıklarını keşfeder ve onların saklı kalmış potansiyelini ortaya çıkartmak ister. Gençleri bir yarışmaya hazırlayan White, onlara hayatlarının fırsatını da sunacaktır. Daha önce Tek Başına (North Country) filmiyle tanıdığımız Niki Caro‘nun yönetmen koltuğuna oturduğu yapımın başrolünde usta oyuncu Kevin Costner yer alıyor. Filmin fragmanına göz atmak isteyenler için:

McFarland, Keyifli Bir Disney Filmi!

Disney‘in, başrolünde Mad Men‘den tanıdığımız Jon Hamm‘in yer aldığı ve geçtiğimiz yıl vizyona giren filmi Yetenek Avcısı (Million Dollar Arm)‘nın yolundan ilerleyen McFarland, sinemaseverlere keyifli bir film deneyim vadediyor. Merakla beklenen film, 26 Haziran 2015 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Mcfarland-afis-filmloverss mcfarland-1-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi