Gilles Paquet-Brenner’ın yönetmenliğini üstlendiği, Gone Girl’ün yazarı Gillian Flynn’in aynı isimli romanından beyazperdeye uyarlanan Karanlık Yerler (Dark Places) 26 Haziran 2015’te vizyona giriyor.

Libby Day hayatında tekrar açmak istemediği bir sayfayla yüzleşmek üzeredir. Haneye tecavüzle sonlanan bir olayda annesinin ve kız kardeşlerinin ölümüne tanıklık edip yedi yaşındayken verdiği ifadeyle erkek kardeşi Ben’in hüküm giymesine neden olan Libby Day, olaydan 25 yıl sonra çözülemediğini düşündükleri suçlarla ilgilenen bir grup meraklı insanla tanışır ve farkında olmadan olayların içine tekrar adım atar. Gilles Paquet-Brenner’ın yazıp yönettiği ve Gone Girl‘ün yazarı Gillian Flynn’in aynı isimli romanından beyazperdeye uyarlanan Karanlık Yerler‘in başrolünde Libby Day isimli bir karakteri canlandıracak olan Charlize Theron bulunuyor. Filmden yayınlanan fragmanı izlemek isteyenler için:

Karanlık Yerler 26 Haziran’da Sinemalarda!

Filmde Libby Day karakterine hayat veren Charlize Theron‘a eşlik eden isimler arasında Corey Stoll, Tye Sheridan, Chloe Grace Moretz, Nicholas Hoult, Sterling Jerins, Christina Hendricks ve Drea de Matteo yer alıyor. Filmin konusu ise şöyle:

Dark Places, 7 yaşındayken ailesinin öldürülmesinden sağ kalan Libby Day’in öyküsünü anlatır. Ailesinin katlinden sonra erkek kardeşinin katil olduğuna dair şahitlik yapar. Ancak yirmi beş yıl sonra, kötü olarak ünlenmiş suçları çözmeye kafasını takmış bir grup, korkunç olay hakkında Libby’e sorular sormaya başlar. 

Gilles Paquet-Brenner’ın yönetmenliğini üstlendiği Karanlık Yerler (Dark Places) 26 Haziran 2015‘te vizyona giriyor.

charlize-theron-dark-places-filmloverss

charlizetheron-dark-places-filmloverss

theron-hendricks-dark-places-filmloverss

brenner-dark-places-filmloverss

theron-dark-places-filmloverss

hendricks--dark-places-filmloverss

christina-hendricks-dark-places-filmloverss

charlize-theron-dark-places-filmloverss

dark-places-poster-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi