Kristian Levring’in yönettiği ve Mads Mikkelsen, Eva Green, Eric Cantona ile Mikael Persbrandt’in başrolünde yer aldığı İntikam (The Salvation), 3 Temmuz’da vizyona giriyor.

Yönetmenliğini Kristan Levring‘in üstlendiği ve senaryosu Kristan Levring ile Anders Thomas Jensen‘ın imzasını taşıyan İntikam (The Salvation), görüntü yönetimi, konusu ve sağlam oyuncu kadrosu ile sinemaseverlere farklı bir western deneyimi yaşatmaya geliyor.

intikam-salvation-15-filmloverss

Filmin oyuncu kadrosu ise oldukça ilgi çekiyor; İntikam’ın başrollerinde Mads Mikkelsen, Eva Green, Eric Cantona ve Jeffrey Dean Morgan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

intikam-salvation-9-filmloverss

Filmin konusu ise şöyle:

Film, 1870’li yıllarda Amerika Birleşik Devletleri’nde geçiyor. Hikayenin kahramanı ailesini öldüren katili soğukkanlılıkla öldürerek intikamını alır. Ancak bu yaptığı, bölgedeki en azılı çetelerden birinin başındaki kişiyi özellikle çok sinirlendirir. Çete ile oluşan gerginlik esnasında en yakınları tarafından ihanete uğrayan kahramanımız, çeteyle tek başın yüzleşmek ve savaşmak zorunda kalacaktır.

İntikam 3 Temmuz’da Vizyona Giriyor!

intikam-salvation-12-filmloverss

Çekimleri Güney Afrika’da gerçekleştirilen film, görüntü işçiliği ile kendini diğer western filmlerinden ayırıyor. Jagten‘deki performansı ile 2012 yılında Cannes Film Festivali‘nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nün sahibi olan ve Dr. Hannibal Lecter olarak hafızalarımızda yer eden Mads Mikkelsen’in Eva Green ile başrolünde yer aldığı İntikam, 3 Temmuz’da vizyona giriyor. Western hayranlarının bu filmi kaçırmamalarını öneriyoruz.

Filmden yayınlanan poster, görsel ve filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Filmin eleştirisini okumak için tıklayın.

intikam-salvation-poster-filmloverss


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi