Fransa’da yedi buçuk milyona yakın izleyici tarafından seyredilerek rekor kıran Hayatımın Şarkısı filmi 19 Haziran’da vizyona giriyor.

Akıllardan çıkmayacak müzikleriyle izleyicilerin kalbine taht kuran ve hem komik, hem de hüzünlü sahneleriyle izleyiciyi etkisi altına alan harika bir ailenin hikayesi olan Hayatımın Şarkısı, izleyiciye unutulmaz bir deneyim sunuyor. Filmin konusu ise şöyle:

İnsanın yüreğini ısıtan bu komedi-dramın başrolünde 16 yaşındaki Paula ve mandıracılık yapan ailesi var. Paula ailenin tek işiten üyesi olarak, neredeyse her gün sağır anne babası ile kardeşinin mecburi çevirmenliğini yapmaktadır. Yaklaşan yerel seçimlerde tüm kasabayı hayrete düşürerek belediye başkanlığına adaylığını koyan babası, Paula’ya her zamankinden daha çok ihtiyaç duyar. Ancak Paula’nın müzik öğretmeni bu sırada şarkı söyleme yeteneğini keşfeder ve bir şarkı yarışmasına katılması için cesaretlendirir. Paula ailesine destek olmak ve hayallerinin peşinden gitmek arasında kalır. Bu dokunaklı baba-kız ve çekirdek aile hikayesi hem güldürürken hem de hüzünlendiriyor.

Filmden yayınlanan Türkçe altyazılı fragmanı izlemek için:

Hayatımın Şarkısı Filminin Müzikleri de Büyük İlgi Gördü

Filmin en çok beğenilen şarkılarından birini, Fransa’nın ‘O Ses Fransa’daki performansıyla büyük beğeni toplayan ve filmdeki rolüyle 40. Cesar Ödülleri’nde de Umut Vadeden Kadın Oyuncu ödülünü kucaklayan Louane Emera’in yorumuyla dinlemek için:

Fransa’da 2011 yapımı Intouchables gibi gişe rekorları kıran ve yedi buçuk milyon seyirci tarafından izlenen Hayatımın Şarkısı, 19 Haziran’da ülkemizde vizyona giriyor.

hayatimin-sarkisi-yakinda-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi