Alejandro Hidalgo’nun yazıp yönettiği Araftaki Ev 26 Haziran’da vizyona giriyor.

Venezuella sinemasının ilk doğaüstü gerilim filmi Araftaki Ev (La Casa Del Fin de Los Tiempos)‘ini Alejandro Hidalgo yazıp yönetiyor. Venezuella’da vizyona girdiği dönemde gişe rekorları kıran filmin ulusal ve uluslararası yarışmalarda 16’dan fazla ödülü bulunuyor.

araftaki-ev-13-filmloverss

Araftaki Ev filminin başrolünde Ruddy Rodriguez yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Rosmel Bustamante, Adriana Calzadilla, Simona Chirinos ve Gonzalo Cubero bulunuyor.

araftaki-ev-12-filmloverss

Alejandro Hidalgo’dan Tüylerinizi Ürpertecek Bir Film

Araftaki Ev konusu ile dikkat çekiyor:

Dulce, çocuklarıyla beş yıl önce taşındıkları evde garip olaylar yaşamaya başlar ve hiç beklemediği sonuçlarla yüzleşmek zorunda kalır. Aradan otuz yıl geçtikten sonra iyice yaşlanan Dulce yıllar önce yaşadığı trajedi ve gizemi çözmek için o eve dönecektir.

araftaki-ev-10-filmloverss

Alejandro Hidalgo imzalı Araftaki Ev 26 Haziran’da vizyona giriyor. Filmden yayınlanan fragmanların yanı sıra filmin afiş ve görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Editör notu: Özellikle yaz aylarında vizyona giren korku filmlerinin sayısında yaşanan artış, sektörün çok da iyi filmler üretemediği gerçeğiyle birleşince hayal kırıklıklarına sebep olabiliyor. Bu sebeple biz de sizlere özellikle korku filmi önerirken son derece dikkatli olmaya çalışıyoruz. Daha önce de birçok haberimizde belirttiğimiz üzere Sundance vb. festivallerde öne çıkan korku filmlerini takip etmekte fayda var. Bu doğrultuda korku filmlerinin sergilendiği Screamfest’te “En İyi Film” seçilen ve yönetmenini de “En İyi Yönetmen” ödülü kazandıran Araftaki Ev’e şans vermemiz gerektiğini düşünüyoruz.

araftaki-ev-poster-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi