Sundance Film Festivali’nden En İyi Görüntü Yönetimi ödülüyle dönen ve sene boyunca övgüler toplayan Ain’t Them Bodies Saints (Ölümsüz Aşk), tutsak edilmiş, büyük bir aşk hikayesini sıra dışı bir şekilde anlatıyor. Ruth (Rooney Mara) ve Bob (Casey Affleck) Teksas’ta yaşayan kanun kaçağı genç bir çifttir. Karıştıkları bir soygunda hamile olan Ruth yanlışlıkla bir polisi vurunca Bob suçu üstlenerek hapse girer. Ruth yalnız bir anne olarak yaşamını sürdürürken, Bob hapisten kaçarak sevgilisi ve çocuğuna kavuşmak için hayatı pahasına bir maceraya atılır. Bu sırada polis memuru Patrick (Ben Foster), Ruth’a aşık olur. Ruth, onun vadedebileceği güvenli bir hayat ile aşkı arasında zorlu bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

AINOS_Poster_27x40.indd

Geleceğin önemli yetenekleri arasında gösterilen David Lowery’nin ilk filmi Ain’t Them Bodies Saints, Terrence Malick’e benzetilen anlatımı ve oyuncularının performanslarıyla yılın en beğenilen bağımsız yapımlarından biri olarak öne çıkıyor.

Film, 6 Aralık’ta ülkemizde gösterime girecek.

[youtube video_id=”CVWvKGG0jMw” width=”600″ height=”350″]

[youtube video_id=”k_B9Mel3XlU” width=”600″ height=”350″]

[youtube video_id=”ZSBWNgcIriI” width=”600″ height=”350″]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi