World War Z’nin dünya çapında elde ettiği gişe başarısından sonra, ikincisinin çekileceği birçok kaynak tarafından doğrulanmıştı. Öyle ki ilk filmin başrol oyuncusu Brad Pitt konuyla ilgili olarak “World War Z’nin devam filmini kesinlikle düşünüyoruz. Şu anda tartışılan çok sayıda fikir var. Bu fikirleri geliştirmeye ve zombilerin dünyasının nasıl bir yer olacağını ayarlamaya çalışıyoruz.” demişti. Bugün gelen haberlere göre ise ilk filmin yönetmeni Marc Forster, ikinci filmde yer almayacağını açıkladı.

Brad Pitt World War Z’nin Devam Filmiyle İlgili Çıkan Haberleri Doğruladı

Plan B Entertainment ile birlikte filmin prodüktörlüğünü de yapan Brad Pitt ise, henüz çok erken olmasına rağmen ikinci film hazırlıklarına şimdiden başladı. Forster’ın ayrılışıyla ilgili kesin bir sebep açıklanmasa da yönetmenin kendini tekrar etmek istemediği kulislerde konuşulan öncelikli sebeplerden biri olarak gösteriliyor. Yeni filmin yönetmen koltuğunda kimin oturacağı henüz açıklanmasa da kısa zaman içinde elle tutulur bir açıklama gelecektir.

World War Z’nin Hatırlattığı 3 Film

[youtube video_id=”4EC7P5WdUko” width=”600″ height=”350″]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi