Başrollerini Kate Winslet ve Justin Timberlake‘in paylaştığı Woody Allen’ın Son Harikası Wonder Wheel’dan ilk fragman yayınlandı.

Woody Allen‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu yapım seyirciyi geçmiş dönemlere sürüklüyor. Aldatmanın gölgesindeki efsanevi bir aşkı konu alan film, ekrana dört ayrı karakteri taşıyor. Oyunculuk hayallerini bir kenara bırakıp garsonluk yapan Ginny, eşi Humpty, kızı Carolina ve senarist olmak isteyen genç Mickey’nin yaşamına tanıklık eden hikâye ödül sezonunda dikkatleri üzerine çekebilir. Zira yönetmen filmden bir hayli umutlu görünüyor.

Tutku, şiddet ve aşkın iç içe geçtiği bir macera sunan Allen, bir kez daha göz alıcı bir kadro sunuyor. Üstelik Winslet’ın Akademi Ödülleri’nin kapılarını aralama şansı yüksek. Oyuncunun sezona sessiz bir giriş yaparak, The Mountain Between Us dışında iddialı bir yapımda yer almadığını hatırlatmakta fayda var. Projenin yapımcılığı üstlenen isim ise yönetmenle pek çok defa çalışma şansı yakalayan Letty Aronson.

woody-allenın-son-harikası-wonder-wheelden-yeni-görseller-yayınlandı-7-filmloverss

Woody Allen’ın Son Harikası Wonder Wheel’dan İlk Fragman Yayınlandı!

Birbirinden heyecan verici görsellerin ve Türkçe afişin yayınlandığı Wonder Wheel, Woody Allen’ın filmografisinde hangi sıralarda yer alacağı merak konusu.

Filmin konusu ise kısaca şöyle;

Wonder Wheel, 1950’lerde Coney Adası’ndaki lunaparkın kalabalığı içinde hayatları kesişen dört karakterin hikayesini anlatıyor: Sürekli duygusal dalgalanmalar yaşayan, bir zamanların aktristi, şimdinin garsonu Ginny (Kate Winslet); onun atlı karınca operatörü, kaba saba kocası Humpty (Jim Belushi), babası Humpty ile uzun yıllar konuşmamış olsa da şimdi onun evinde gangsterlerden saklanan Carolina (Juno Temple) ve oyun yazarı olmanın hayaliyle yaşayan yakışıklı ve genç cankurtaran Mickey (Justin Timberlake). Sinematografisi Vittorio Storaro’ya ait olan film, 1950’lerin tablo gibi güzellikle dolu Coney Adası’nı fon alan bir tutku, şiddet ve ihanet hikayesi.

Wonder Wheel’in ülkemizde 22 Aralık 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. O zamana dek fragmanın tadını çıkarabilirsiniz.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi