Uzun bir süredir Tim Burton ile Michael Keaton ikilisini Beetlejuice 2 için bir araya getirmeye çalışan Warner Brothers, Mike Vukadinovich’e senaryoyu yeniden yazdıracak.

1 yıldan uzun bir süredir haber alamadığımız Beetlejuice 2 cephesinden yeni bir gelişme yaşandı. Deadline‘ın özel haberine göre; filmin yapım şirketi Warner Brothers, çok uzun bir süredir dedikodu aşamasında kalan Beetlejuice 2’yu yazması için yeni bir senarist işe aldı ve o senaristin adı Mike Vukadinovich.

Kariyerinde şimdilik yalnızca, bu yıl ülkemizde vizyon şansı bulamayan ve başrollerini Peter Dinklage, Matt Ellis, Jordana Largy ile geçen sene talihsiz bir kaza sonucu ölen Anton Yelchin’in paylaştığı Rememory filmini yazan Vukadinovich’in senaryosunu yazacağı film, başarılı yönetmen Tim Burton ile Michael Keaton‘ı yeniden bir araya getirmeyi hedefliyor.

warner-bros-beetlejuice-2-için-çalışmalara-yeni-bir-senaristle-devam-ediyor-2-filmloverss

Warner Bros. Beetlejuice 2 İçin Çalışmalara Yeni Bir Senaristle Devam Ediyor!

Şu sıralarda Disney’in canlı aksiyon olarak yeniden çektiği Dumbo için birlikte çalışan Burton ile Keaton, söylenenlere göre Beetlejuice‘un devam filmi için istekliler ve projeye sıcak bakıyorlar. Ancak şu an için ikisiyle de herhangi bir anlaşma söz konusu değil.

Seth Grahame-Smith ile David Katzenberg‘ün KatzSmith Productions şirketi ile yapımcılık görevini üstleneceği proje, oyuncu kadrosunda Alec Baldwin, Geena Davis, Winona Ryder, Catherine O’Hara ve Jeffrey Jones gibi isimlerin yer aldığı 1988 yapımı kült filmin devamı niteliğinde çekilecek.

Marvel’ın 21 Kasım’da Hulu platformunda başlayacak yeni dizisi Runaways’in de yazar kadrosunda bulunan Mike Vukadinovich’in yazacağı filmin henüz bir vizyon tarihi bulunmuyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi