Quentin Tarantino reklam filmi çekse Oscar’da en iyi reklam filmi kategorisi açmak zorunda kalırlar diyecek kadar Tarantino filmlerini severim. Hal böyle olunca yeni filmini sabırsızlıkla beklediğimi tahmin edebilirsiniz. Her filmi sıra dışı, her filmi kaliteli olan aykırı adam Tarantino sabrımızı daha fazla sınamadan yeni filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Zincirsiz (Django Unchained) özgürlüğünü kazanma mücadelesi veren bir köle ile bir avcının hikayesi. Amerika iç savaşı öncesi dönemini anlatan filmde özgürlüğü için mücadele eden Django, King’in ona verdiği görevi yerine getirirse özgürlüğüne kavuşacaktır. Ancak Django görevi yerine getirse de King’in yanından ayrılmak istemez.

Tarantino’nun varlığının yanı sıra oyuncu kadrosu da filmi izlemek için yeterli bir sebep. Titanic filminden sonra sadece yakışıklı olduğu için oyuncu olduğunu iddia edenlere nazaran her filminde oyunculuğunun üzerine koyan ve şu an izlemekten en çok zevk aldığım oyuncular arasında yer alan Leonardo DiCaprio’yu bir Tarantino filminde izlemek oldukça heyecan verici olacak. Ayrıca Soysuzlar Çetesi filmindeki rolüyle izlediğimiz Christoph Waltz da merakla beklediğim bir isim.

Ülkemizde 1 Şubat 2013 tarihinde vizyona girecek film sadece Tarantino hayranlarını sevindirmeyip, iyi film izlemek isteyen herkesi memnun edecek bir yapım olacak gibi görünüyor.

Filmin Eleştirisi: Zincirsiz

[youtube video_id=”eUdM9vrCbow” width=”600″ height=”350″]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi