Lost dizisiyle tanınan yapımcı/ yönetmen J.J. Abrams, bu defa Star Trek’i Bilinmeze Doğru götürecek bir aksiyon macerayı sunacak.

1966 yılında bir televizyon dizisi olarak hayatımıza giren bilim kurgu serisinin, devamındaki yıllar boyunca defalarca başarılı veya başarısız uyarlamaları sinemaya aktarıldı. Bunlardan sonuncusu olan Bilinmeze Doğru: Star Trek ise serinin en son ve en iddialılarından biri. J.J. Abrams’ın teknoloji konusunda elini korkak alıştırmayacağını varsayarak bilim kurgu türündeki bu son film için elinden geleni yaparak Star Trek hayranlarını tatmin edeceğini umuyorum.

Star-Trek

Son dönemin sevilen genç oyuncularından Chris Pine ve Zachary Quinto’nun Kaptan Kirk ve Spock karakterlerini canlandırdığı filmin hikayesi Atılgan’ın mürettebatının eve dönmesiyle başlıyor. Mürettebat, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyayı bir kriz içinde bıraktığını görür. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. 

Hareketli posteri ve yayınlanan fotoğraflarıyla hayranlarının merakını daha da katlayan Bilinmeze Doğru: Star Trek filmini 3D IMAX kalitesiyle 2013 yazında izleyebileceğiz.

[youtube video_id=”38Ss9LCGAK4″ width=”600″ height=”350″]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi