Çılgın Hırsız 2

Despicable Me 2 11

Yönetmen: Chris Renaud – Pierre Coffin

Tür: Animasyon

Süre: 98′

Ülke: ABD

Konu:  Çılgın Hırsız, 2010 yılında ABD tarihindeki 10. en büyük animasyon filmi oldu. Çılgın Hırsız 2 ile daha fazla Minyon çılgınlığı için hazır olun. Film yapım ekibi, eski süper kötü Gru’nun güzel kızlarının ve komik Minyonların geri döndüğü, çok sayıda yeni komik karakterlerin yer aldığı yeni bir komedi macera filmi yarattılar.

[youtube video_id=”HwXbtZXjbVE” width=”600″ height=”350″]

Riddick

riddick_

Yönetmen: David Twohy

Tür: Bilimkurgu

Süre: 119′

Ülke: ABD

Konu: Güneşin kavurduğu bir gezegende ölüme terk edilen Riddick, kendini yırtıcı bir uzaylı türüyle karşı karşıya bulur. Hayatı için savaşırken aktive ettiği yardım alarmı iki gemiyi harekete geçirir. Birinde paralı askerler taşınmaktadır, ötekine ise Riddick’in geçmişinden biri kaptanlık yapmaktadır.

[youtube video_id=”8VlV18mGeOI” width=”600″ height=”350″]

Günce

2023889423gunce-filmi

Yönetmen: Kemal Uzun – Gürcan Mete Şener

Tür: Dram

Ülke: Türkiye

Konu: Radyo programcısı Cengiz’in tüm yaşamı karısı ve kızıyla geçer. Fakat mutlu bir Pazar günü tüm yaşamını alt üst edecek olayların ilki ile karşı karşıya kalır. Bu olayın ardından daha mütevazi bir yaşam sürmeyi plânlayan Cengiz’in tüm hayatının anlamı kızı Günce olur. Yıllar geçtikçe Günce’yle birlikte Cengiz de büyük. Ta ki 5 yaşındaki Günce’yi de kaybetme riskiyle yüzleşene kadar.

[youtube video_id=”_o69SkpuOeM” width=”600″ height=”350″]

Zamanda Aşk

about_time

Yönetmen: Richard Curtis

Tür: Romantik Komedi

Süre: 123′

Ülke: İngiltere

Konu: Bir Yeni Yıl partisinin ertesi akşamında, Tim’in babası oğluna uzun zamadır ailenin erkeklerinin zamanda yolculuk yapabilme yeteneği olduğunu söyler. Tim, tarihi değiştiremez, fakat kendi hayatında olmakta olan şeyleri değiştirebilmektedir. Bunun üzerine o da bir kız arkadaş edinerek kendi dünyasını güzelleştirmeye karar verir ama maalesef bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.

[youtube video_id=”T7A810duHvw” width=”600″ height=”350″]

Aşkın Yolu

Take-Me-Home

Yönetmen: Sam Jaeger

Tür: Romantik Komedi

Süre: 97′

Ülke: ABD

Konu: Thom işsiz kaldıktan sonra taksicilik yapmaya başlar. Sorunlu bir evlilik dönemini atlatmaya çalışan Claire, Thom’un taksisinde bulur. Hastaneye yetişmeye çalışan Claire’in takside içi geçer. Uyandığında bambaşka bir rotada ilerlediklerini fark edince tartışmaya başlarlar. Bu gergin atmosfer, iki yetişkinin birbirini tanımaya çalıştıkları süprizlerle dolu bir yol hikâyesine dönüşür.

[youtube video_id=”F5K-Dl4DUV4″ width=”600″ height=”350″]

Vay Başıma Gelenler

vay-bama-gelenler-cenaze-ykama-sahnesi-tantm_7064977-4500_640x360

Yönetmen: Semra Dündar

Tür: Komedi

Süre: 109′

Ülke: Türkiye

Konu: Ailesi Bergamalı, kendisi ise doğma büyüme İstanbullu olan Murat, pek çok genç gibi tek bir şeyin hayalini kurar: En iyi arkadaşı Meto ile birlikte köşeyi dönüp zengin olmak! Bir gün hayatta olduğunu bile bilmediği dedesinin hapisten çıktığını öğrenir ve bu haber onu, bir gömü haritasının peşinden Bergama’ya kadar sürükler. Tabii yanına kankası Meto’yu da alır ama başlarına gelecek maceralardan zerre kadar haberleri yoktur. 

[youtube video_id=”uWzsAV6fTT0″ width=”600″ height=”350″]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi