Thor: Karanlık Dünya

Thor Karanlık Dünya

Yönetmen: Alan Taylor

Tür: Fantastik

Süre: 120′

Ülke: ABD

Konu: Thor, evrenin her yerinde düzeni sağlamak için savaşıyor ama Melakith’in başını çektiği kadim bir yarış, kainatı yeniden karanlığa döndürmek için geri dönüyor. Odin ve Asgard’ın bile karşı koyamadığı bir düşmanla karşı karşıya gelen Thor, şimdi en tehlikeli yolculuğuna çıkıyor. Bu yolculukta her şeyini feda etmek zorunda kalacak.

[youtube video_id=”cyVpaUjGnRI” width=”600″ height=”350″]

Behzat Ç. Ankara Yanıyor

Behzat Ç Ankara Yanıyor

Yönetmen: Serdar Akar

Tür: Polisiye

Ülke: Türkiye

Konu: Behzat Ç.’nin yokluğunda Cinayet Büronun başına Himmet adında bir Başkomiser atanmıştır. Himmet, İçişleri Bakanının öldürülmesini fırsata dönüştürmeye karar verir ve ekibini Terörle Mücadeleye yardımcı olmaya yönlendirir. Başkomiser Himmet, bir bakkal ve Alman Konsolosluğunda görevli bir Almanın cinayetlerine önem vermeyince Behzat Ç. geçici olarak göreve çağrılır.

[youtube video_id=”_lwhpnI2_aU” width=”600″ height=”350″]

Frances Ha

Frances Ha - Filmloverss

Yönetmen: Noah Baumbach

Tür: Komedi – Dram

Süre: 86′

Ülke: ABD

Konu: Frances bir dans kumpanyasında çırak olarak çalışsa da bir dansçı değildir. New York’ta yaşamanın ekonomik zorluklarından o da payını almaktadır. Oda arkadaşı Sophie’yle de araları bozulduğunda, henüz adım attığı yetişkinler dünyası Frances için iyice şaşırtıcı bir hal alır. Film, Frances’in yersiz yurtsuzluğunu vurgulamak için sürekli değiştirdiği ev adreslerinin etrafında kurulmuş.

[youtube video_id=”ke7owylVeMg” width=”600″ height=”350″]

Son Durak

FRUITVALE

Yönetmen: Ryan Coogler

Tür: Dram

Süre: 85′

Ülke: ABD

Konu: 22 yaşındaki Oscar Grant hayatıyla ilgili yeni kararlar alır. Yılbaşı gecesi arkadaşları ve eşiyle eğlenmek üzere şehir merkezine giden Oscar Grant, çok ani gelişen bir olay sonucunda polis tarafından tartaklanır ve vurularak öldürülür. Oscar’ın ani ölümü hem yakın çevresini hem de tüm Amerika’yı derinden sarsan bir olay olacaktır.

[youtube video_id=”ZxUJwJfcQaQ” width=”600″ height=”350″]

Last Vegas

10482139613_6c9e3a87e3_c

Yönetmen: Jon Turteltaub

Tür: Komedi

Süre: 105′

Ülke: ABD

Konu: Billy, Paddy, Archie ve Sam çocukluktan bu yana çok iyi arkadaştırlar. Billy grubun müzmin bekârıdır ve arkadaşları onun eski görkemli günlerine dönmesi için Las Vegas’ta bir plân yaparlar. Ancak bu yolculukta onları hiç beklemedikleri hesaplaşmalar yaşayacaklardır. Dört kafadar kısa sürede geçen yılların çok şeyi değiştirdiğini anlar. Bol eğlenceli bir hafta sonunda bu dört eski toprak tarih yazacaktır.

[youtube video_id=”IMnr-R7BkkU” width=”600″ height=”350″]

Aziz Ayşe

Aziz Ayşe - Filmloverss

Yönetmen: Elfe Uluç

Tür: Dram

Süre: 78′

Ülke: Türkiye

Konu: Ayşe, çöplerden kazandığını aç kalmak pahasına hayır kurumlarına, camiye, Mehmetçik Vakfı’na bağışlayan bir kâğıt toplayıcısıdır. Ayşe, erkek bedenine tutsak bir kadın ruhudur. Bir gün Ayşe, bir çiftin hayatına girer. Ve bu tesadüf üç insanın kendilerini keşfedip tanıdıkları, kimliklerine ve hayatlarına yön verdikleri bir yolculuğu başlatır.

[youtube video_id=”3VGWHeVFUUQ” width=”600″ height=”350″]

Kahraman İkili

free_birds_movie-wide

Yönetmen: Jimmy Hayward

Tür: Animasyon

Süre: 91′

Ülke: ABD

Konu: Birbirinden tamamen zıt iki hindinin eğlenceli ve inanılmaz serüveni. Onların zorlu görevi, zamanda yolculuk yapıp, yılbaşı menüsünden hindileri tamamen çıkarmaktır. Jake ve Reggie’nin bu sıra dışı mücadelesi, zamanın gidişatını değiştirmeye ve birkaç değil, bütün dünyadaki hindileri kurtarmayı amaçlamaktadır. Reggie’nin hayatı, ABD Başkanı’nın ziyareti ile birdenbire değişir.

[youtube video_id=”UhxSOkTFGvo” width=”600″ height=”350″]

Acemi Gladyatör

10536013583_d3c13f3cbb_b

Yönetmen: Iginio Straffi

Tür: Animasyon

Ülke: İtalya

Konu: Gladyatörler arasında büyüyen Timo’nun dövüş ve gladyatörlükle pek alakası yoktur, hafif kiloludur. Ancak General Chirone’nin kızı Lucilla’nın Yunanistan’daki eğitiminden gelmesi ile her şey değişir. Lucilla’yı elde etmeyi aklına koyan Timo, bir gladyatör eğiticisi olan Diana ile karşılaşır ve hayatının en önemli dövüşüne hazırlanır.

[youtube video_id=”oyJR1P6hkT0″ width=”600″ height=”350″]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi