Geçtiğimiz günlerde 2. sezonu ile ekranlara geri dönen True Detective’in 2. bölümünden bir fragman yayınlandı.

Nic Pizzolatto‘nun senaryosunu yazdığı, başarılı genç yönetmen Cary Fukunaga‘nın yönettiği True Detective‘in ilk sezonu, 2014 yılında televizyon adına en çok konuşulan olaylardan biri olmuştu. Birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı ilk sezonda, özelikle Matthew McConaughey‘nin canlandırdığı Rust Cohle karakteri hayranların gönlünü çalmıştı. Dizinin ilk sezonu HBO’nun en çok izlenen yapımlarından olunca devam sezonlarının yolu açılmış oldu ve yenilenen bir oyuncu kadrosu ve teknik ekip ile True Detective’in 2. sezonu geçtiğimiz hafta sonu ekranlara geri döndü. Karışık eleştiriler alan yeni sezonun ilk bölümü, ilk sezonun yaptığı gibi izleyicinin merak duygusunu kısmen de olsa dürtmeyi başardı. Yayınlanan True Detective 2. Sezon 2. Bölüm fragmanı da, ilgimizi çeken hikayenin nasıl seyredeciğine dair ipuçları sunuyor bizlere.

True Detective 2. Sezon 2. Bölüm Fragmanı:

2. sezonunda Vince Vaughn, Colin Farrell, Rachel McAdams, Kelly Reilly, Taylor Kitsch gibi ünlü oyuncuları izlediğimiz dizinin yeni sezonu da toplam 8 bölümden oluşacak. Dizinin yaratıcısı Nic Pizzolatto’nun yine senaryosunu yazdığı ikinci sezonun ilk bölümünü yöneten isim ise Hızlı ve Öfkeli serisinden tanıdığımız Justin Lin. True Detective 2. Sezon 1. Bölüm incelemesini okumak isteyenleri şurada ağırlayalım. Dizinin yayınlanan her yeni bölümünü Dizi Rehberi bölümümüzde incelemeye devam edeceğiz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi