Bir kasabanın yer altındaki canlılar tarafından tehdit edilmesini anlatan 1990 yapımı Tremors Kevin Bacon ile televizyona uyarlanıyor!

Footloose ile hafızalarda iz bırakan Kevin Bacon bir klasik haline dönüşmüş bu filmin ardından Crazy Stupid Love, X-Men : First Class, Black Mass gibi pek çok farklı projeye de imza atmıştı. 90’larda kamera karşısına geçtiği Tremors ise, bir kasabanın sakinlerinin yer altındaki garip canlılar tarafından bir bir öldürülmesini konu alıyordu. Kadrosunda son olarak HBO‘nun hit dizisi True Detective‘de izlediğimiz Fred Ward, Finn Carter ve Michael Gross‘un yer aldığı drama sonraki yıllarda video serisi olarak yayınlamıştı.

Tremors Kevin Bacon’ın Unutulmaz Karakteri Valentine McKee ile TV Ekranlarında!

Geçtiğimiz günlerde Bacon’ın Universal Cable ve Blumhouse Productions aracılığıyla, Tremors’ı televizyon dizisi haline dönüştüreceği açıklandı. Oyuncu 25 yıl geçse bile Valentine McKee karakterini tekrar canlandırmanın onu heyecanlandırdığını söyledi. Sözlerine ”Filmin en güzel yanı hiçbir dijital efekt barındırmamasıydı. Canavarlar, kukla olarak yapılmıştı. Bana kalırsa hala komik ve bir o kadar da korkutucu bir yapım olma özelliği taşıyor.” şeklinde devam eden Bacon, yapımcı koltuğunda da oturacak. Henüz bir kanal ile anlaşmayan dizinin senaryosunu Andrew Miller kaleme alıyor. Orijinal filmdeki kadronun dönüp dönmeyeceği şu an için belirsizliğini koruyor. Çekimleri filmin geçtiği hayali kasaba Perfection, Nevada’da gerçekleşecek olan Tremors ile ilgili gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi