Bir zamanların efsane dizisi The Sopranos’un öncesinde yaşananları anlatacak The Many Saints Of Newark’ın yönetmenliğini daha önce The Sopranos’ta çalışmış olan Alan Taylor yapacak.

Six Feet Under, Lost ve Mad Men gibi dizilere imza atan Alan Taylor beyazperdeye geri dönüyor. Taylor, merakla beklenen The Many Saint Of Newark filminin yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanıyor. The Sopranos‘un spin-off projesi olarak duyurulan filmin senaryosunu ise dizinin yapımcısı David Chase kaleme alıyor.

The Wrap‘in haberine göre film, Afro-Amerikan ve İtalyanlar arasındaki fikir ayrılıklarına odaklanıyor. Fakat elbette geri kalan senaryo detayları gizli tutuluyor. Buna rağmen daha önce dizide kamera karşısına geçmiş bazı oyuncuların filmde de yer alabileceğini söylemek mümkün. Böylece seyirciye dizinin önemli karakterlerinin gençlik hallerini de izleme fırsatı doğuyor.

The Many Saints Of Newark’ın Senaristleri Arasında Lawrence Konner da Yer Alıyor

Filmin senarist kadrosunda önemli bir isim daha var: Lawrence Konner. Boardwalk Empire‘ın senaryosunu yazan Konner’ın suç dünyasına yeni bir soluk getireceği aşikâr. İtiraf edelim, Chase ve Konner’ın birlikte çalışması hayallerimizin ötesinde bir olay. Filmin başarılı olmaması için ortada hiçbir sebep yok neredeyse. Henüz bir vizyon tarihinin belirlenmediğini de unutmayalım. Uzun bir süreç bizi bekliyor. Oyuncu kadrosunun da kesinleşmesi lazım tabii ki.

Film, 1960’lı yıllara davet ediyor bizi. Dizinin öncesinde yaşananları anlatıyor yani. Bu sebeple James Gandolfini‘nin gençlik halini kimin canlandıracağı büyük merak konusu. O zamana dek James Galdolfini: Tony Sopranos Olmanın Dayanılmaz Ağırlığı adlı yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi