Despicable Me serisinin arkasındaki isim Chris Renaud’un yönetmenliğini üstlendiği yeni animasyon filmi The Secret Life of Pets’ten ilk fragman yayınlandı.

Illumination Entertainment; Despicable Me, Hop ve Minions‘tan sonra beşinci animasyon filmi The Secret Life of Pets‘ten ilk teaser fragmanını yayınladı. Despicable Me filmlerinin yönetmeni Chris Renaud ile birlikte Yarrow Cheney‘nin yönetmenliğini üstlendiği film; işe gidip gelme sürecinde evin diğer sahipleri olan sevimli hayvanların neler yaptığını dahası belki de hiç görmediğimiz haşarı taraflarını gözler önüne seriyor. Filmin senaryosu ise Brian Lynch, Cinco Paul ve Ken Daurio kaleminden çıkıyor.

the-secret-life-of-pets-2-filmloverss

Chris Renaud İmzalı The Secret Life of Pets 2016’da Sinemalarda!

The Secret Life of Pets’in teaser fragmanı gösteriyor ki Manhattan’da bir apartman dairesi için işler aslında pek de iyi gitmiyor zira mutluluk sebebi olan evcil hayvanların evde yalnız kaldıkları süreçte sahiplerinin beklediği şekilde davranmadığını en ince ayrıntısına kadar görme fırsatını yakalıyoruz. Filme sesleriyle eşlik eden etkileyici oyuncu kadrosu Louis C.K.Eric StonestreetKevin Hart, Albert Brooks, Jenny SlateLake BellBobby MoynihanHannibal Buress ve Ellie Kemper gibi isimlerden oluşuyor. Ancak fragmanda yeterince diyaloğa tanık olamıyoruz ne yazık ki. Bu da filmin daha çok dinamik yönüyle öne çıktığını vurguluyor.

Köpek, kedi, kuş ve daha nicelerinden oluşan bu macerayı izlerken yüzünüzden gülümsemeyi eksik etmeyecek The Secret Life of Pets ülkemizde 5 Ağustos 2016 tarihinde vizyona girecek.

Hazırlayan: Damla Durmaz

the-secret-life-of-pets-1-filmloverss

the-secret-life-of-pets-3-filmloverss

the-secret-life-of-pets-4-filmloverss

the-secret-life-of-pets-6-filmloverss

the-secret-life-of-pets-5-filmloverss

the-secret-life-of-pets-poster-filmloverss

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi