Alejandro González Iñárritu’nun yönettiği, Leonardo DiCaprio ve Tom Hardy’nin başrolünde yer aldığı merakla beklenen The Revenant’tan yeni görüntülerin yer aldığı TV spotu yayınlandı.

Vizyon tarihi yaklaştıkça The Revenant‘tan yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. Uluslararası ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan filmden bu sefer de bir TV spotu yayınlandı. The Revenant’tan yeni görüntülerin yer aldığı TV spotu, filmden daha önce yayınlanan fragmanların atmosferini korurken birkaç yeni sahnesi ile özellikle Leonardo DiCaprio‘nun biraz daha ışık tutmaya çalışıyor.

The Revenant’tan Yeni Görüntülerin Yer Aldığı TV Spotu

Gerçek olaylardan esinlenilen The Revenant, bir adamın epik hayatta kalma mücadelesi ve insan ruhunun sıra dışı gücünün sürükleyici hikâyesi, olağanüstü görselleriyle seyircisine muhteşem bir sinema deneyimi yaşatıyor.

Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) adındaki efsanevi bir tuzakçının, bir boz ayı tarafından ölümcül bir biçimde yaralandıktan sonra, kendi ekibi tarafından ölüme terk edilmesini anlatıyor. Hayatta kalma mücadelesinde Glass, çok güvendiği John Fitzgerald (Tom Hardy) tarafından uğradığı ihanet sebebiyle büyük keder içerisindedir. İradesi ve ailesine duyduğu sevgi sayesinde, sert bir kışı atlatmalı ve intikamını almalıdır.

Yayınlanan her yeni görüntüsü ile sinemaseverlerdeki beklentiyi yükseltmeyi başaran The Revenant, 25 Aralık’ta Amerika’da kısıtlı gösterime girecekken filmin ülkemizdeki gösterim tarihi ise 22 Ocak 2016. Bakalım, Leonardo DiCaprio hak ettiği Oscar’a The Revenant ile kavuşacak mı ya da Alejandro González Iñárritu iki sene üst üste Oscar’lara ambargo koyabilecek mi?

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi