Geçmiş hepimizin peşinden beklenmedik bir anda gelmeye karar verebilir, Matthew Bonifacio’nun bağımsız dramatik komedisi The Quitter da bunu anlatıyor.

Amerika’da iki ay sonra vizyona girecek The Quitter’da Julianna Gelinas Bonifacio, Destiny Monet Cruz, Neil Jain, Deirdre O’Connell, Dan Grimaldi, Jack O’Connell, Erin Darke, Henry Vick, Joshua Rivera gibi oyuncular yer alıyor. Başrolde ise yönetmenin kendisi var. Aynı zamanda şu ara Orange is The New Black‘te kabarık saçlarıyla gönlümüze taht kuran, American Pie serisinden de anımsayabileceğimiz Natasha Lyonne da filmde bir sahnede görünüyor.

the-quitter-poster-filmloverss

The Quitter, eski sevgilisi 7 yaşındaki kızıyla beraber yaşadığı şehre geri dönen eski bir beyzbol oyuncusunun hikayesini anlatıyor. Kahramanımız hikaye ilerledikçe, özel hayatında almış olduğu karaların onda, spor kariyerindeki pişmanlıklardan daha fazla etki bıraktığını fark ediyor. Baba olma konusunda, geç kalmış da olsa efor sarfederken ortaya, komedi ve drama eşit mesafede duran film çıkmış oluyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi