Charles M. Schulz’un sevilen çizgi karakterleri Charlie Brown ve Snoopy’nin yepyeni maceralarına yer verilen The Peanuts Movie’den yeni fragman yayınlandı. 

Twentieth Century Fox and Blue Sky Studios yeni projeleri The Peanuts Movie‘den yeni bir fragman yayınladı. Tahmin edeceğiniz üzere, tüm zamanların en popüler ve en sevilen çizgi karakterlerini bünyesinde barındıran Peanuts’ın çıkış noktası Charles M. Schulz‘un hayal gücüne ve Ice Age filmlerinin yaratıcılarına kadar uzanıyor. Yönetmen koltuğunda Steve Martino‘yu gördüğümüz filmin senaryosu ise Craig Schulz, Bryan Schulz ve Cornelius Uliano‘nun kaleminden çıkıyor.

Filmde dünyanın en sevimli köpeği Snoopy kendisinin bugüne kadarki en harika görevine başlıyor. Üstelik en yakın arkadaşı Charlie Brown destansı bir yolculuğa ilk adımını atarken, Snoopy de baş düşmanı The Red Baron’u takibe alıyor. Charlie Brown da bu süreçte kendisinin galip olabileceğini kanıtlamak için elinden geleni yapıyor, elbette ki sevdiği kızın kalbini kazanmak için.

The Peanuts Movie 13 Kasım’da Sinemalarda!

The Peanut Movie’ye sesleriyle hayat veren oyuncular arasında Noah Schnapp, Hadley Belle Miller, AJ Tecce, Noah Johnston, Venus Schultheis, Alexander Garfin, Francesca Capaldi, Mar Mar, Mariel Sheets, Rebecca Bloom, William Alexander Wunsch, Anastasia Bredikhina ve Madisyn Shipman gibi isimler yer alıyor.

Charlie Brown, Snoopy ve arkadaşlarının maceralarının anlatıldığı The Peanuts Movie 3D seçeneğiyle 13 Kasım 2015 tarihinde gösterime giriyor. Filmden yayınlanan görsel ve posterlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hazırlayan: Damla Durmaz


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi