2016’ya damga vuran dizilerden The Night Of’un 2. sezonu hâlen gelebilir. HBO yöneticisi Casey Bloys, kanalın 2. sezon için hazır olduğunu ve dizinin yaratıcılarından Steve Zaillian’dan haber beklediklerini söyledi.

Steve Zaillian ve Richard Price‘ın yaratıcılığında 2016’nın yaz aylarında ekrana gelen HBO dizisi The Night Of, o yılın en büyük sürprizlerinden biri olmuştu.

Başrollerde John Turturro ve Riz Ahmed‘in yer aldığı dizi, tam 5 Emmy kazanırken 3 dalda Altın Küre adaylığı elde etmişti. Ek olarak Riz Ahmed’in kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanmasına vesile olan dizinin 2. sezonunun gelebileceği konuşulsa da aradan geçen 2 yılın ardından bu konuda pek bir gelişme olmadığını söylemek mümkün.

The Night Of’un 2. Sezonu Hâlen Gelebilir

Uzun yıllardır konuşulan Deadwood filminin 11 yıldan sonra hayata geçmesinin üzerine HBO yöneticisi Casey Bloys‘a The Night Of’un 2. sezonu geçtiğimiz günlerde bir kez daha sorulmuş. Kanalın 2. sezonu çekmekte istekli olduğunu söyleyen Bloys, buna rağmen Steve Zaillian’dan henüz yeni bir haber alamadıklarını söylemiş. Zaillian’ın hazır olmadan gelmeyeceğini ve geldiğinde ise elinde gerçekten iyi bir şeyler olacağını bildiğini söyleyen Bloys, bu sebepten dolayı ona gerekli zamanı verdiklerini sözlerine eklemiş.

Öte yandan Steve Zaillian ise geçtiğimiz yıl The Night Of’un 2. sezonunu yapmayı istediklerini fakat akıllarına iyi bir fikir gelmeden harekete geçmeyeceklerini söylemişti. Görünen o ki her şeye rağmen dizinin yeni sezonu için hâlâ bir umut var.

Kaynak: IndieWire

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi