James Dashner’ın 3 kitaptan oluşan bilimkurgu serisinin ilk kitabı The Maze Runner sinemaya uyarlandı. The Hunger Games’in başarısını örnek alan 20th Century Fox, elini çabuk tutup romanın haklarını satın almıştı.

Genç ve pek tanınmamış oyuncularla yola çıkan filminde anlatılan hikaye oldukça ilginç. Thomas adlı 16 yaşında bir genç, kim olduğunu ve nereden geldiğini hatırlamaz bir şekilde dev bir labirentte uyanır. Çok geçmeden kendisi gibi orada sıkışıp kalan 60 kadar çocuk olduğunu fark eder. Labirentten kurtulmak için çabalayan gençlerin her birinin ayrı bir görevi ve bir gün içinde bulundukları labirentten kurtulmak için umutları vardır.

The Maze Runner 2

Çekimleri tamamlanan filmin yönetmenliğini ilk uzun metrajına imza atan Wes Ball üstlenmiş. Üçlemenin ilk halkası The Maze Runner başarılı olursa ikinci ve üçüncü film için harekete geçilecek. Filmin gösterim tarihi 19 Eylül 2014.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi