Başrolünde Matt Damon’ın yer aldığı Ridley Scott’ın merakla beklenen yeni filmi The Martian’dan fragman yayınlandı.

Bugün ilk klibini sizlerle paylaştığımız Ridley Scott‘ın bilim-kurgu türündeki Matt Damon‘lı The Martian‘dan beklenen ilk fragman nihayet yayınlandı. Andy Weir‘in 2012 yılında yayımlanan aynı isimli çok satan kitabından beyazperdeye uyarlanan filmin senaryosu Drew Goddard imzasını taşıyor.

the-martian-poster-fl

Jessica Chastain ve Matt Damon’ın Rol Aldığı The Martian’dan Fragman!

Matt Damon’a macera dolu bu Mars yolculuğunda eşlik eden Areas 3 ekibi ise aralarında Jessica Chastain, Kristen Wiig, Kate Mara, Michael Pena, Jeff Daniels, Chiwetel Ejiofor, Sebastian Stan, Sean Bean, Mackenze Davis ve Donald Glover‘ın da yer aldığı dev oyuncu kadrosundan oluşuyor.

Filmin resmi sinopsisi ise şöyle:

Mars’ta gerçekleştirilen görev süresince, astronot Mark Watney çıkan şiddetli fırtınanın ardından öleceğini düşünür ve ekibini yalnız bırakır. Ancak Watney bir şekilde hayatta kalmayı başarır ve kendini bambaşka bir gezegende yapayalnız ve karaya vurmuş şekilde bulur. Kalan bir parça erzağıyla birlikte bütün marifetini, zekasını ve ruhunu Dünya’ya yaşadığına dair sinyal göndermenin bir yolunu bulabilmek adına direnmektedir. Milyonlarca mil uzaklıktaki NASA ve ekibi ise Marslı’yı evine döndürmek için bıkmadan usanmadan çalışmaktadır. Olağanüstü bir cesaret örneği sergileyen bu hikayeler su yüzüne çıktıkça, tüm dünya Watney’nin sağ salim eve dönüşü için bir araya gelecektir.

Ridley Scott‘ın yönetmenliğini üstlendiği The Martian (Marslı) ülkemizde 27 Kasım 2015 tarihinde sinemaseverlerle buluşacak.

Hazırlayan: Damla Durmaz

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi