HBO’nun kendine has bir izleyici kitlesine sahip dizisi The Leftovers’ın 3. ve son sezonundan yeni fragman yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı Game of Thrones fragmanıyla dikkatleri yeniden üzerine çekmeyi başaran HBO, neredeyse bir buçuk yıllık aranın ardından ekranlara dönmeye hazırlanan bir diğer iddialı dizisi The Leftovers‘ın 3. sezonu için hazırlıklara devam ediyor.

Tom Perrotta’nın 2011 yılında yayımlanan aynı adlı romanından televizyona uyarlanan dizi, yayın hayatına 2014 yazında başladıktan sonra ekranlarda kendi kitlesini oluşturdu. Dünya popülasyonunun yaklaşık %2’sinin  gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasının 3 yıl sonrasını konu alan dizinin ikinci sezonu 2015 yılında yayınlanmıştı.

the-leftovers-3-sezon-liv-tyler-filmlovers

The Leftovers 3. Sezon 16 Nisan’da Yayınlanmaya Başlayacak

Oyuncu kadrosunda Justin Theroux, Liv Tyler, Carrie Coon, Christopher Eccleston, Amy Brenneman ve Margaret Qualley gibi isimlerin yer aldığı The Leftovers’ın 3. sezonun yaratıcılığını ise bir kez daha kendisini Lost’un yapımcılarından biri olarak tanıdığımız Damon Lindelof ve romanının da yazarı olan Tom Perrotta üstleniyor. Dizinin 3. sezonunda son olarak Texas’a gittiklerini gördüğümüz Garvey ailesinin Miracle’ın işgal edilmesinin ardından yeni bir hayata başlamak üzere Avustralya’ya gitmesinin ardından yaşananları izleyeceğiz.

The Leftovers’ın ilk iki sezonunda olduğu gibi 10 bölüm sürecek olan 3. sezonunun yayın tarihi ise 16 Nisan. “The End is Near” sloganlı 3. sezonuyla son kez ekranlara gelmeye hazırlanan diziden yayınlanan yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi