Eli Roth’un hem senaristliğini hem de yönetmenliğini üstlendiği tüyler ürperten filmi The Green Inferno’dan yeni fragman yayınlandı.

Cabin Fever ve Hostel filmlerinin arkasındaki isim Eli Roth‘un yazıp yönettiği The Green Inferno‘nun beyazperde yolculuğu aslına bakılırsa 2013’te Toronto Film Festivali‘nde prömiyerini gerçekleştirmesiyle başlıyor. Filmin beyazperdede boy göstermek için gün saymasıyla birlikte yeni bir fragmanın da yayınlanması sinemaseverlerin ilgisini ve beklentisini bir hayli arttırmayı başarıyor.

Her filmiyle korku türüne yeni bir soluk getiren Roth’un yeni filmi The Green Inferno’nun oyuncu kadrosu Lorenza Isso, Ariel Levy, Daryl Sabara ve Kirby Bliss Blanton gibi isimlerden oluşuyor. Filmin hikayesi ise yok olmaya yüz tutmuş bir kavmi kurtarmak adına New York’tan Amazon’a doğru yolculuğa çıkan bir grup aktivist öğrencinin etrafında dönüyor. Uçak kazasının ardından bahtsızlıkları bir türlü son bulmayan grup Amazon’a ulaştığında, tüm yaşananlar yetmezmiş gibi bir de korumak istedikleri kavmin baş düşmanları ve her daim aç olan yerliler tarafından esir alınıyorlar.

Tüyler Ürperten Bir Korku Filmi The Green Inferno’dan Yeni Fragman

Yaklaşık bir yıl önce yayınlanan ilk fagmana nazaran bu kez kendini toplumun refahına adamış aktivist bir grubun, Peru’ya gidebilmek, oradaki yaygınlaşmış orman tahribatını durdurabilmek ve bir kavmin soyunu devam ettirebilmek adına yaşadıkları talihsiz olayların detaylarını izleme fırsatını yakalıyoruz. Bunun da ötesinde çevre dostu bir görevin bir anda nasıl tüyler ürperten bir yaşam savaşına dönüştüğüne tanık oluyoruz.

Universal desteğiyle The Green Inferno Amerika’da 25 Eylül 2015 tarihinde gösterime giriyor. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli değil.

the-green-inferno-poster-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi