Geçtiğimiz yıl Moonrise Kingdom ile büyük beğeni toplayan Wes Anderson’un yeni filmi The Grand Budapest Hotel’in ilk posteri yayınlandı.

Kalabalık ve yıldızlardan kurulu bir kadroyla çalışmayı seven Anderson, yeni filminde de göz kamaştıran bir kadro kurmuş. The Grand Budapest Hotel’de; Edward Norton, Ralph Fiennes, Saoirse Ronan, Willem Dafoe, Jude Law, Owen Wilson, Bill Murray, Tilda Swinton, Harvey Keitel, Adrian Brody ve Tom Wilkinson başta olmak üzere adını sayabileceğimiz bir çok önemli oyuncu var. Kadro tek kelimeyle mükemmel ve sadece bu ekibi bir araya getirebildiği için Wes Anderson’u tebrik etmek gerekiyor. 

The Grand Budapest Hotel

Anderson, The Grand Budapest Hotel’de 2. Dünya Savaşı sürerken Avrupa’da bir otelde, karşılaştığı sorunlara hızlı çözümler bulmasıyla efsaneleşen bir otel görevlisinin hikayesini anlatacak. Filmin önümüzdeki yıl gösterime girmesi bekleniyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi