2009 yılında Ink ile başarılı bir yapım gerçekleştiren yönetmen Jamin Winans ve yapımcı Kiowa K. çifti bu kez The Frame ile karşımızda.

5 yıllık bir aradan sonra kendilerine başarıyı getiren; kendin yap, kendin yönet felsefesinden taviz vermeyen yönetmen Jamin Winans bu kez karşımıza The Frame ile çıkıyor. Filmin çekimleri, Winans’ın sahibi olduğı Double Edge Films yapım şirketinin merkezinin de bulunduğu Colorado’da gerçekleştirildi. Winans’ın 2009 yapımı filmi Ink‘de, Ink adlı bir yaratık insanüstü varlıkların arasına girmek için çocukların ruhunu çalıp bunları onların beğenisine sunuyordu. Görünüşe göre yönetmen, Ink ile elde ettiği başarısına rağmen Hollywood setlerinden uzak durmakta kararlı.

the-frame-poster-filmloverss

Filmin hikayesine ilişkin ser verip sır vermeyen ekibin son projesinin ilk resmi fragmanı yayınlandı. The Frame‘in ne zaman vizyona gireceği ise henüz bilinmiyor.

[youtube video_id=”QUm04OmjZMA” width=”600″ height=”350″]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi