Geçtiğimiz yıl Showtime’da yayınlanmaya başlayan ve ilk sezonu oldukça beğenilen The Affair’in merakla beklenen ikinci sezonundan ilk fragman yayınlandı.

Geçtiğimiz Ekim ayında Showtime‘da yayınlanmaya başlayan The Affair, dizinin bölümleri yayınlanmadan önce, evlilikleri pek iyi gitmeyen bir çiftin hayatlarını anlatacak sıradan bir aile dramı olarak görülebilirdi. Ancak dizinin 10 bölümden oluşan ilk sezonu, beklentilerin üzerine çıkarak oldukça beğenildi, hatta iki dalda Golden Globe kazandı. Dizinin hayranları The Affair’in ikinci sezonunu merakla beklerken Showtime, onların bu merakını az da olsa giderebilecek bir fragman yayınladı.

The Affair’in Yeni Sezonu Sonbahar Aylarında Başlayacak

The Affair, Amerika’daki Long Island adasında bulunan Montauk adlı küçük bir sahil kentinde geçmekte. Buradaki ünlü bir restoranda garsonluk yapan Alison, parçalanmış hayatını tekrar düzene sokmaya çalışırken kocası Cole ise karısını ve mali açıdan zor bir süreçte olan aile yadigarı çiftliğini elinde tutmak için mücadele etmektedir. Bu sırada New York’ta çalışan bir öğretmen ve aynı zamanda bir yazar olan Noah, tatili geçirmek için karısı Helen ve çocuklarıyla birlikte adaya gelir ve burada beklenmedik bir şekilde Alison ile bir ilişki yaşamaya başlar. Zaten kötü giden bir evlilikleri olan Alison ile Cole’un ilişkileri ise bundan sonra iyice karmaşık bir hal almaya başlayacaktır.

Kadrosunda Ruth Wilson, Dominic West, Joshua Jackson ve Maura Tierney gibi isimlerin yer aldığı The Affair’in ikinci sezonunun sonbahar aylarında başlaması bekleniyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi