Yapımcısına göre son filmi Terminator Genisys’yle beklentileri karşılayamayan Terminator serisinin geri dönüşü muhteşem olacak!

Yönetmenliğini James Cameron‘ın üstlendiği ilk iki filmi The Terminator ve Terminator 2: Judgement Day’le ağızlara bir parmak bal çalan Terminator serisi, daha sonra Terminator 3: Rise of the Machines, Terminator Salvation ve Terminator Genisys’le giderek gerileyen bir performans göstermişti.

Her ne kadar keyifli bir seyirlik vaat etse de serinin son üç filminin ana konudan biraz uzaklaşıp sırtını şiddete ve aksiyona dayayarak serinin sıkı takipçilerini giderek daha çok üzdüğü aşikar. Zira 2015’te serinin en kötüsü diyebileceğimiz Terminator Genisys’in vizyona girmesinin ardından yapılması planlanan devam filminin rafa kalktığı duyurulmuştu.

David Ellison: Terminator Serisinin Geri Dönüşü Muhteşem Olacak!

Son olarak The New York Daily News‘te çıkan habere göre Paramount’un Arnold Schwarzenegger’li seriyle işi tamamen bitti. Bu durumda filmin hakları 2019’da James Cameron’a dönecek ki bundan birkaç ay önce Cameron’ın Deadpool’un yönetmeni Tim Miller’la birlikte seriyi baştan alma planları olduğuna dair söylentiler duymuştuk.

Bu söylentiler ne kadar doğru bilinmez ama Cameron’la birlikte filmin pek çok hakkına sahip olan David Ellison, Collider‘a verdiği röportajda serinin geri dönüşü konusunda kendinden pek emin şekilde konuştu: ‘Şunu söylemem gerekli ki biz serinin geleceğini çözdük ve emin olun ki önümüzde pasparlak bir gelecek var. Umuyorum ki hepimizin 2. Terminatör filminden beri beklediğimiz devamlılık problemini de çözmüş olacağız. Bu konuda çok heyecanlıyız ve 2017 içerisinde büyük bir açıklama yapmayı planlıyoruz.

Ellison’ın kafasında neler var bilinmez ancak seriyi yeniden harekete geçirecek fikrin ne olduğunu merak etmedik değil. Bakalım o büyük açıklama ne zaman gelecek.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi