Yönetmen Alan Taylor’ın Marvel uyarlaması Thor: Karanlık Dünya, geçtiğimiz hafta vizyona girdi. Dünya çapında oldukça iyi bir gişe başarısı elde eden filmin bu başarısının bir süre daha devam etmesi bekleniyor. Ve bu, Game of Thrones’un yönetmenini A sınıfına taşımakla kalmıyor, aynı zamanda Taylor’ın yeni projesi Terminator 5’e duyulan ilgiyi de arttırıyor.

Filmin olay örgüsüne dair net bir bilgi verilmese de, filmde yer alacak oyuncular yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Açıklanan isimler içinde en çok ilgi çeken T-800 rolüyle Arnold Schwarzenegger oldu.

Bir kaç sene önce, Terminator 5 filminde John Connor’ın yanında Sarah Connor’ın da yer alacağına dair bir söylenti çıkmıştı. Olay, muhtemelen değişik zamanlarda geçecek ve Terminator: Rise of the Machines ile The Sarah Connor Chronicles’da yer alan olayların bir çoğunu geçersiz kılacak.

[youtube video_id=”EpdAcA6ziiA” width=”600″ height=”350″]

Henüz kesinleşmemiş olmakla birlikte, Sarah Connor rolü için düşünülen isimler; Emilia Clarke (Game of Thrones), Brie Larson (21 Jump Street) ve Margot Robbie (The Wolf of Wall Street). Gelecek hafta içinde yönetmenin bu oyuncuları test edeceği açıklandı.

Sarah Connor rolü için şimdilik favori bir aday yok gibi görünüyor. Bu rol ilk iki filmde Linda Hamilton tarafından, The Sarah Connor Chronicles’da ise Lena Headey tarafından canlandırılmıştı.

Geleceğin kahramanı John Connor’ın babası Kyle Reese rolü için düşünülen isimler ise; Boyd Holbrook (Hatfields & McCoys) ve Garret Hedlund (TRON: Legacy). Variety’den Justin Kroll’un attığı bir tweete göre, Taylor Kitsch (John Carter) ve Nicholas Hoult (X-Men: Days of Future Past) da test edilecek oyuncular arasında yer alıyor.

Tom-Hardy-Terminator

Geriye bir tek John Connor’ı kimin canlandıracağı sorusu kalıyor. Alan Taylor’ın istediği oyuncuların başında Kara Şovalye Yükseliyor filminin yıldızı Tom Hardy geliyor ama henüz kendisiyle bir görüşme yapılmadı.

Oyuncu seçmeleri tam gaz devam ederken, çok yakında buna ilişkin yeni haberler geleceğini tahmin ediyoruz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi