Geçtiğimiz mart ayında televizyon ekranlarına geri döneceğini öğrendiğimiz The X-Files’ın yeni sezon çekimlerinden ilk görsel yayınlandı.

1993-2002 yılları arasında dokuz sezon boyunca televizyon ekranlarında yayınlanan klasik dizi The X-Files‘ın yeni sezon çekimlerinden ajan Scully ve Mulder’lı ilk görsel yayınlandı. Dizinin sona erişinden 13 yıl sonra diziye geri dönmeye hazırlanan David Duchovny ve Gillian Anderson yıllar sonra FBI ajanları Mulder ve Scully rolleri ile kameralar karşısına geçti. Fox‘un başroller David Duchovny ve Gillian Anderson dışında dizinin orijinal yazar kadrosu ile dizinin yaratıcısı Chris Carter’ı da geri dönmesi için ikna ettiğini sizlerle daha önce paylaşmıştık. Çekim süreci henüz başlayan yeni sezon setinden unutulmaz ajanlarımızın bir arada olduğu görselin gelmesi, dizinin yıllar sonra geri döneceği haberini alan hayranların daha da heyecanlanmasına sebep olacak gibi duruyor.

Hazırlayan: Oğuzhan Demirkan

The X-Files’ın Yeni Sezonu 24 Ocak 2016’da Başlayacak

Son birkaç gündür kişisel sosyal medya hesaplarından paylaştıkları set fotoğrafları ile hayranların heyecan dozunu arttıran David Duchovny ve Gillian Anderson‘ın yanı sıra, dizinin yeni sezon kadrosunda bulunan isimler; William B. Davis (Cigarette Smoking Man), Mitch Pileggi (Walter Skinner) ve diziye konuk oyuncu olarak katılacak olan Joel McHale, bir internet radyosunda çalışan sunucu Tad O’Malley karakterini canlandıracak. The X-Files‘ın altı bölümden oluşacak olan yeni sezonun ilk bölümünün adı “Home Again” olarak açıklanırken, orijinal dizinin “Home” adlı pilot bölümüne saygı duruşunda bulunulmuş olacak.

The X-Files, altı bölümden oluşacak olan yeni sezonuyla 24 Ocak 2016’da televizyon ekranlarına geri dönecek.

 

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi