Seth MacFarlane ile Mark Wahlberg’in başrolünde yer aldığı Ted’in devam filmi Ted 2’den yeni bir fragman yayınlandı.

Ocak ayının sonlarında ilk, Nisan ayının sonlarında ikinci fragmanı yayınlanan Ted 2‘de yine John Bennett ve sevimli oyuncak ayımız Teddy‘nin maceralarını izleyeceğiz. Dün itibariyle filmden üçüncü bir fragman daha yayınlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=nULAt1u43cU

Filmin konusu ise şöyle: Kız arkadaşı Tami-Lynn ile evlenen Ted, bir aile kurmak istemektedir. Ancak kendisi bir oyuncak ayı olduğu için sperm bağışçısı bulmak zorundadır. Doğurganlık ve Ted’in çocuk sahibi olma arzusuna odaklanan filmde sperm bağışı yoluyla çocuk sahibi olabilmesi için Ted’in insan olduğunu kanıtlaması gerekir. Bunu kanıtlamak için John ve Ted’e mahkeme yolları görünmüştür.

ted-2-yeni-fragman-filmloverss

Ted 2, 10 Temmuz’da Vizyona Giriyor

Bir kez daha Ayı Ted’in sesi olarak başrolde yer alan Seth MacFarlane, aynı zamanda filmin yönetmenliğini ve Alec Sulkin, Wellesley Wild ikilisi ile birlikte senaristliğini de üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise, MacFarlane’in yanında Mark Wahlberg, Amanda Seyfried, Liam Neeson, Morgan Freeman, Dennis Haysbert, Jessica Barth gibi isimler yer alıyor. Ayrıca ünlü Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady‘nin de filmde potansiyel sperm bağışçısı olarak yer alması bekleniyor.

İlk filmde kadın başrolü olarak izlediğimiz Mila Kunis‘in Ted 2’de yer almaması, filmdeki başarılı performansını düşündüğümüzde biraz üzücü. Umarız Amanda Seyfried’in Ted 2’nin kadrosuna katılması, devam filminde Mila Kunis’in yokluğunu aratmaz.

Ted 2, 10 Temmuz‘da vizyonda olacak.

ted-2-tom-hardy-filmloverss

Hazırlayan: İbrahim Cem Özsefil

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi