Başrollerinde Seth MacFarlane ile Mark Wahlberg’in yer aldığı Ted 2’nin vizyona girmesine kısa bir süre kala filmden iki yeni klip yayınlandı.

İlk filminin oldukça beğenilmesinin ardından ikincisini merakla beklediğimiz Ted‘in yeni filminden daha önce üç adet fragman yayınlanmıştı. Vizyona girmesine kısa bir süre kalan Ted 2’den bu kez de iki adet klip yayınlandı.


İlk filmde başlarına gelen onca şeyin ardından dostluklarından hiçbir şey kaybetmeyen ve ömürleri boyunca ‘fırtına arkadaşı’ kalacak olan Ted ve John, Ted 2’de yeni maceralara yelken açıyor. Filmin konusu ise şöyle: Kız arkadaşı Tami-Lynn ile evlenen Ted, bir aile kurmak istemektedir. Ancak kendisi bir oyuncak ayı olduğu için sperm bağışçısı bulmak zorundadır. Doğurganlık ve Ted’in çocuk sahibi olma arzusuna odaklanan filmde sperm bağışı yoluyla çocuk sahibi olabilmesi için Ted’in insan olduğunu kanıtlaması gerekir. Bunu kanıtlamak için John ve Ted’e mahkeme yolları görünmüştür.

Ted 2, 10 Temmuz’da Vizyonda Olacak

ted-mark-wahlberg-amanda-seyfried-filmloverss

Bir kez daha Ayı Teddy’in sesi olarak başrolde yer alan Seth MacFarlane, aynı zamanda filmin yönetmenliğini ve Alec Sulkin, Wellesley Wild ikilisi ile birlikte senaristliğini de üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise, MacFarlane’in yanında Mark Wahlberg, Amanda Seyfried, Liam Neeson, Morgan Freeman, Dennis Haysbert, Jessica Barth gibi isimler yer alıyor. Ayrıca ünlü Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady‘nin de filmde potansiyel sperm bağışçısı olarak yer alması bekleniyor.

ted-2-yeni-gorsel-2-filmloverss

Ted 2, ülkemizde 10 Temmuz‘da vizyonda olacak.

Hazırlayan: İbrahim Cem Özsefil

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi