Ülkemizde uzun yıllar televizyon ekranlarında gösterilen Susam Sokağı bir diğer adıyla Sesame Street, oyuncu Rainn Wilson’ın ilginç fikriyle yeniden gündeme geldi. Wilson, Susam Sokağı karakterlerini uzaylılarla aynı filmin içinde görmek istediğini söyledi.

Susam Sokağı, çocukluğumuzun belki de en başarılı ve en öğretici programıydı. Hala kimi videolarını izlediğimizde burnumuzun direğini sızlatan bu anılarla dolu televizyon programı, hatırlarsanız geçtiğimiz yıl HBO ile 5 yıllık bir anlaşma yapmıştı. Susam Sokağı şimdilerde başka bir proje için gündemde. Bildiğiniz üzere Hollywood son yıllarda fikir kıtlığı çekiyor ve eskiden popüler olmuş birçok projeyi tekrar çekiyor ya da bu projelere bir devam filmi ekliyor. Son yıllarda çocuk ve genç izleyicilerin dikkatini daha da çok çekmeye çalışan sektör; Smurfs, The Muppets, Power Rangers gibi nostaljisi bol yapımları yeniden beyazperdeye uyarladı. Gelen son habere göre bu uyarlamalara Susam Sokağı da dahil olabilir!

sesamestreet-flmloverss

Susam Sokağı Geri mi Dönüyor?

Cinemablend’in haberine göre komedi filmlerinin başarılı oyuncusu Rainn Wilson’ın Susam Sokağı hakkında birkaç fikri var. Oyuncu şunları söylüyor: “Bu zamana kadar yapılabilecek her şeyin filmi yapıldı ancak Susam Sokağı’nı kimse düşünmedi. Evet geçmişte bu programın birkaç gereksiz filmi oldu ama ben gerçek bir filmden bahsediyorum! Mesela uzaylıların Susam Sokağı’nı istila ettiği bir film! Neden olmasın?”

Açıkcası Rainn Wilson’a bu konuda biz de katılıyoruz. Edi ve Büdü, Minik Kuş, Kırpık, Kurbağacık, Kurabiye Canavarı karakterlerini yine bir arada, hele hele bir de beyazperdede görmeyi çok isteriz! Ya siz ne dersiniz?

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi