Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Sufjan Stevens, Call Me By Your Name için yaptığı Mystery of Love şarkısını Oscar gecesi sahnede seslendirecek.

Timothée Chalamet ve Armie Hammer‘ın başrollerini paylaştığı, Luca Guadagnino imzalı Call Me By Your Name, bilindiği üzere 17 yaşındaki Elio ve staj yapmak için Elio’nun ailesinin evine konuk olarak gelen Oliver’ın arasında doğan tutkulu aşkı odak noktasına alıyor. İkilinin  birbirlerine duydukları karşı konulmaz çekimi, detaycı bir bakış açısıyla anlatan film, oyunculuk performanslarıyla bu aşkın samimiyetini izleyiciye çok iyi bir şekilde yansıtıyor. André Aciman’ın 2007 yılında yayımlanan aynı adlı romanını, bire bir aktaran senaryosuyla ise izleyiciyi filmin içerisine dahil etmeyi başarıyor.

Bütün bu etmenler sayesinde bu yılın en filmlerinden biri olarak gösterilen Call Me By Your Name, etkileyici şarkılarıyla da ön plana çıkan bir soundtrack albümüne sahip. Özellikle Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Sufjan Stevens’ın şarkıları, filmin dokunaklı yapısında varlığını hissettiriyor. Albüme üç şarkı ile katkıda bulunan Sufjan Stevens, film için söylediği Mystery of Love şarkısını Oscar  gecesi seslendirecek.

Sufjan Stevens Oscar Töreninde Mystery of Love’ı Söyleyecek!

call-me-by-your-name-2-filmloverss

Tüm dünyanın ilgiyle beklediği Oscar ödülleri yaklaşırken, ödül seremonisi süresince performans sergileyecek isimler ve performanslar açıklandı. Sufjan Stevens dışında performans gösterecek isimler şunlar:

Gael Garcia Bernal, Natalia Lafourcade ve Miguel bu yılın en sevilen animasyonlarından biri olan Coco filminden ”Remember Me” şarkısını seslendirecekler.

Mary J. BligeMudbound filminden ”Mighty River” şarkısını; Common ve Andra Day ise bizlere Marshall filminden ”Stand Up For Something’‘ isimli şarkıyı sunacak.

Gecede ayrıca The Greatest Showman filminden ”This is Me” isimli parçayı Keala Settle‘ın sesinden dinleyeceğiz.

Sufjan Stevens’ın şarkının tam versiyonuna çektiği klibi buradan izleyebilirsiniz.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi