Önceki Sayfa4 / 4Sonraki Sayfa

 26 Şubat

Misconduct / Hesaplaşma

al-pacino-ve-anthony-hopkinsli-misconducttan-ilk-fragman-filmloverss

Sinema tarihinin iki devi Al Pacino ve Anthony Hopkins‘i  bir araya getiren Misconduct‘ın yönetmenliğini Shintaro Shimosawa üstleniyor. Josh Duhamel’ın canlandırdığı, kendini işine adamış bir avukatın iki büyük güç arasında kalınca başına gelenleri  konu alan Misconduct’ın başrollerinde yer alan Al Pacino ve Anthony Hopkins’e Josh Duhamel, Malin Akerman, Alice Eve ve Julia Stiles eşlik ediyor. Filmin konusu ise şöyle:

Ben Cahill New Orleans’da prestijli bir hukuk firmasında çalışan genç ve hırslı bir avukattır. Acil servis doktoru olan Charlotte ile evlidir. Charlotte’un düşük yapması, kariyerlerine ağırlık vererek birbirlerinden kopmalarına sebep olur. Ben‘in de hukuk firmasında daha uzun saatler çalışması büyük davalar alması ve bu davaları kazanması ile neticelenir. Ben basarili oldukça, Charlotte’ten uzaklaşmaya başlar. Üniversiteden eski kız arkadaşı Emily Hynes, bir anda Ben’in hayatına girer. Emily ilaç endüstrisinin dev firmalarından birinde çalısmaktadır ve şirketin CEO’su ile ilişki yaşamaktadır. Emily milyarder erkek arkadaşı tarafından devamlı ihmal edildiği için kendisini üzgün ve yalnız hissetmektedir. Emily, Ben’e ilaç şirketi ve CEO’suna şahsi olarak zarar verecek gizli bilgileri vermeyi teklif eder. Böyle bir dava hukuk şirketi için altın fırsattır. Ben şirketin kıdemli ortağı olan Charles Abrams’a bu konudan bahseder. Bu davayı kazanmak Ben’e firmada ortaklık şansı verecektir. Abrams bu davayı almayı kabul eder ve Ben’i kanıtın kaynağı için uyarır.

 Gods of Egypt / Mısır Tanrıları

gods-of-egypt-ten-aksiyon-dolu-yeni-fragman-yayinlandi-filmloverss

Antik Mısır tanrılarını yeniden beyazperdeye taşıyacak olan Gods of Egypt‘in yönetmenliğini Alex Proyas üstlenirken, başrollerinde Gerard Butler (Set), Brenton Thwaites (Bek), Abbey Lee (Anat), Nikolaj Coster-Waldau (Horus), Courtney Eaton (Zaya), Rufus Sewell (Urshu) ve Geoffrey Rush (Ra) gibi isimler yer alıyor. Antik Mısır tanrıları Horus ve Seth’i karşı karşıya getirecek olan Gods of Egypt‘in senaryosu ise Matt Sazama ve Burk Sharpless tarafından kaleme alındı. Filmin konusu:

Sihir, canavarlar, tanrılar ve deliliğin hakim olduğu bir krallıkta insanlık yaşam savaşı vermektedir. Karanlığın Tanrısı Set (Gerard Butler) Mısır tahtını ele geçirmiş, barış ve refah içinde yaşayan halkı kaosa sürüklemiştir. Tüm bunlar olurken beklenmedik bir yerden gelen kahraman, dünyayı ve kayıp olan aşkını kurtarmak ister. Bu noktada Bek, (Brenton Thwaites) ünlü hırsız, öne çıkarak bir diğer tanrı Horus (Nikolaj Coster-Waldau) ile işbirliği yapar. Set’e karşı açılan savaş her geçen gün etkinliğini daha fazla hissettirirken; Bet kendini öteki dünyada, cennetlerin birleştiği yerde, tanrılar ve ölümlüler arasındaki kavganın orta yerinde bulur.

Senarist

Çağrılan


Önceki Sayfa4 / 4Sonraki Sayfa
Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi