2. sezonun yayınlanmasına kısa bir süre kalan Stranger Things’ten muhteşem bir viral video yayınlandı.

İlk sezonuyla hepimizin ağzına bir parmak bal çalan Stranger Things‘in bu ayın sonlarından yayınlanacak 2. sezonu için Netflix’in reklam çalışmaları süredursun dizinin yeni sezonunun ayrıntıları sır gibi saklanmaya devam ediyor.

Yayınlanmasına çok bir süre kalmasına rağmen şimdiye dek yeni sezon görüntüleri içeren yalnızca bir fragman ve bir de klip izleyebildiğimiz Stranger Things’ten yayınlanan yeni klip bir kez daha 2. sezondan parçalara içermese de bazı detaylar bakımından önemli gibi görünüyor. Eleven’ın ilk sezonda sıkça gördüğümüz burun kanamalarını ele alan videonun içinde Eleven’ın annesine benzer birini görmemiz bu sezonda onu daha çok göreceğimiz anlamına geliyor olabilir.

Stranger Things’in 2. Sezonundan Yeni Klip Geldi

Stranger Things 2. Sezon 27 Ekim’de Başlayacak

Oyuncu kadrosunda ilk sezonda harikalar yaratan genç oyuncular Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin ve Finn Wolfhard‘ın yanı sıra Winona Ryder ve David Harbour gibi iki önemli oyuncuyu barındıran Stranger Things’in 2. sezonu daha büyük ve daha korkutucu sıradışı bir varlık; hem karakterlerimize musallat olmaya geliyor, hem de izleyicileri korkutmayı hedefliyor. Demogorgon’un dehşet saçacağı 2. sezonun, ilk sezondan daha karanlık bir atmosferi bünyesinden barındıracağını söylemek pek mümkün.

Stranger Things’in 9 bölümden oluşan 2. sezonu Amerika’da Cadılar Bayramı’na denk gelecek şekilde 27 Ekim’de izleyiciyle buluşacak.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi