Vizyona girmesine haftalar kala televizyon ekranlarında tanıtıcı reklamları dönen Star Wars: The Force Awakens’tan yeni TV spotu yayınlandı!

Lucasfilm, geçtiğimiz ay Star Wars efsanesinin yedinci filmi Star Wars: The Force Awakens‘ın resmi posterini ve hayranlarını heyecandan çıldırtacak güzellikte son fragmanını yayınlamıştı. J.J. Abrams‘ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin bu fragmanı ile vizyon tarihini iple çeker olmuştuk. Filmin yapımcıları da hayranlarını bu denli bir krizin içinde bırakmaktan hoşlanmıyor olacak ki televizyon ekranları için Star Wars’tan kısa kısa tanıtıcı reklamlar yayınlıyor. Bu TV spotlarının her biri ise filmin sürprizlerini ve kilit noktalarını ortaya çıkarmadan – çok kısa da olsa – farklı sahneler sunuyor seyirciye. Dolayısıyla filmden bunca video izlememize rağmen film hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz.

Efsanenin orijinal kadrosundaki Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill ve C-3PO ile R2D2 ikilisinin de yer aldığı bu yeni üçlemenin ilk filmini Lucasfilm ve The Walt Disney Company işbirliğinde 17 Aralık‘ta beyazperdede izleyeceğiz.

Vizyon tarihi yaklaştıkça filmden yayınlanan TV spotufragmanlar ve görseller ile heyecanımızı arttırmaya devam eden Star Wars: The Force Awakens‘tan yayınlanan bu yeni TV spotu, ilk fragmanda karşılaştığımız Yüce Lider Snoke’un sözlerinin aynısı ile açılıyor. Önceki videolara göre daha karanlık ve ciddi olduğunu söyleyebileceğimiz, 60 saniye uzunluğundaki bu spotun ilk yarısında First Order’a ikinci yarısında ise kahramanlarımızın mücadalesine tanıklık ediyoruz.

Vizyon tarihine birkaç hafta kalan Star Wars efsanesinin bu son filmini görmek için sabırsızlanıyoruz. Yayınlanan son TV spotunu aşağıdan izleyebilir, Star Wars ile ilgili hazırladığımız içeriklere buradan göz atabilirsiniz.

Star Wars: The Force Awakens’tan Yeni TV Spotu

Star Wars: The Force Awakens “All the Way” TV Spot (Official)We will face them. December 18, 2015.

Posted by Star Wars on Thursday, 26 November 2015

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi