Amerikan bağımsız sinemasının tanındık yüzlerinden Spike Lee’nin kendisinin 1986 yapımı filminden diziye uyarladığı She’s Gotta Have It’ten fragman yayınlandı.

Inside Man, Malcolm X ve Do the Right Thing gibi işleriyle Amerikan bağımsız sinemanın direklerinden olan onulmaz New York Knicks taraftarı Spike Lee‘nin yeni projesi nostaljik tatlarla geliyor.

Neden mi ? Çünkü Spike Lee yeni projesinde kendisinin Amerika’da ilk çıkışını yapmasını sağlayıp uluslararası alanda başarılar elde etmesini tetikleyen 1986 yapımı filmi She’s Gotta Have It, dizi olarak Netflix’te ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Spike Lee’nin Kendi Filminden Uyarladığı Netflix Dizisi She’s Gotta Have It 23 Kasım’da Yayınlanacak

Filmin aksine senaryo yazımını birçok farklı yazarın ellerine teslim eden Spike Lee, yönetmenlik koltuğunu ise kimselere bırakmayıp dizinin her bölümünü kendisi yönetiyor. 20’li yaşlarının son günlerini yaşamanın verdiği depresyonu yaşarken diğer yandan hayatını arkadaşları, işi ve 3 erkek arkadaşı olmak üzere üçe ayıran Nola Darling’in hayatını izleyeceğimiz She’s Gotta Have It, ilk bakışta en az uyarlandığı film kadar cesur olacakmış gibi görünüyor.

Lee’nin 30 yıl aranın ardından aynı hikayeyi bir kez daha yönetmesi bakımından oldukça ilginç görünen projenin yapımcılığını ise yönetmen ve karısı Tonya Lewis Lee üstleniyor. Tüm kreatif sorumluluğun Spike Lee’ye ait olduğu She’s Gotta Have It, 10 bölümden oluşuyor. 2017’nin Şükran Günü’nde yani 23 Kasım‘da Netflix’te olacak diziden yayınlanan yeni fragman için sizleri şöyle alalım.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi