Başrolünde Adrien Brody’nin yer aldığı, yönetmenliğini Lee Tamahori’nin yapacağı Emperor filminin diğer oyuncuları da yavaş yavaş belli oluyor.

Yapımcılığını Paul Breuls, Michael John Fedun and Catherine Vandeleene’ın üstlendiği Cannes Film Festivali’nde Adrien Brody ve Lee Tamahari’nin katılımıyla tanıtımı yapılan “Emperor” filminin kadrosu da netleşmeye başlıyor. Şimdilik Paz Vega, Gotz Otto, Bill Skarsgard ve Thomas Kretschmann’ın kadroda yer aldığı belirtilmişti. Son yapılan açıklamada gelecek vaad eden oyunculardan birisi olarak kabul edilen İngiliz aktris Sophie Cookson’ın da kadroya dahil edildiği belirtildi.

sophie-cookson-emperor-filmloverss

Sophie Cookson‘ı, ‘Emperor’dan önce, Samuel L. Jackson, Michael Caine ve Colin Firth’ün oynadığı “Kingsman: The Secret Service” filminde başrol olarak göreceğiz.

Senaryosunu The Devil’s Double’ın da senaristi olan Michael Thomas ve The Duchess’ın senaristi Jeffrey Hatcher’ın kaleme alacağı filmin çekimleri 1 Eylül’de başlayacak. Çekimler Prag ve Gent’de gerçekleştirilecek.

Film, 16.yy’da babasının ölümü üzerine Roma İmparatoru V.Charles’ dan intikam almak isteyen genç bir kızın çevresinde gelişecek olayları konu alacak.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi