İlk bölümden final anına dek seyirciyi etki altına alan Sons of Anarchy’nin spin-off projesi Mayans MC sandığımızdan daha kısa sürede ekrana gelebilir.

2008 – 2014 yılları arasında yayınlanan efsanevi dizi Sons of Anarchy televizyon dünyasına kazandırdığı yenilikçi bakış açısını sürdürmeye devam ederken; muazzam bir oyuncu kadrosu, soluksuz bir hikâye ve aksiyon dolu bir miras bıraktı. Edebiyatın güçlü dokusunu ekrana yansıtmayı başaran yapım kuşkusuz, sektörün en iyi işlerinden biri. Final sahnesi seyircinin yüreğini ağzına getirdi elbette. Jax Teller‘ın trajik ölümü kalbimizi kırdı itiraf edelim. Buna rağmen spin-off projesi için heyecanlı olmamak elde değil.

sons-of-anarchynin-spin-off-projesi-mayans-mc-2-filmloverss

Mayans MC Yeni Bir Efsaneye İmza Atmaya Hazırlanıyor!

Mayans motosiklet kulübünü konu alması beklenen yeni dizi, Jax’in vedasından sonraki zaman dilimini seyirciye sunmayı amaçlıyor. EZ Reyes adlı kulüp üyesini tanıtan yapım ekrana farklı bir soluk kazandırmaya hazırlanıyor. FX+ kanalında karşımıza çıkacak dizi Kurt Sutter‘a göre bizi bilinmeyene sürükleme peşinde. Öte yandan harika bir ayrıntı söz konusu. Charlie Dunham ve birkaç eski sima spin-off projesinde yer alabilir. Tabii bu yalnızca bir ihtimal. Edwards James Olmos, JD Pardo, Sarah Bolger, Jacqueline Obradors ve John Ortiz gibi oyuncuların kamera karşısına geçeceğini hatırlatalım. Dizinin pilot bölümünün yönetmen koltuğu ise Norberto Barba‘ya emanet. Henüz bir gösterim tarihi yok. Ancak umutları kaybetmemekte fayda var! Sutter’ın dizinin geleceği hakkında parlak kararlar vereceğine eminiz.

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi