Yönetmenliğini ve senaristliğini Julius Avery’nin üstlendiği Son Of A Gun’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Avustralyalı yönetmen Avery’nin kısa film çalışmalarının ardından ilk uzun metraj deneyimi olan Son Of A Gun‘ın başrollerinde Ewan McGregor, Brenton Thwaites ve Alicia Vikander yer alıyor. Kadroya aynı zamanda Jacek Koman, Matt Nable ve Tom Budge gibi isimler eşlik ediyor.

Filmde başröllerden birini canlandıran İsveçli genç oyuncu Alicia Vikander, Son Of A Gun ile ilgili verdiği bir röportajda “En başta korkutan ve endişelendiren rolleri oynamayı seviyorum. Kabul ettiğim rolden korkarsam, bu benim rahatlıktan çıkmamı ve kolay rollerin rehavetinden kurtulmamı sağlıyor. Ve bu durumun da beni geliştirdiğine inanıyorum” açıklamasında bulundu.

son_of_a_gun_6-filmloverss

Vikander, 2012 yapımı Anna Karenina ve 2013 yapımı Hotell filmleriyle adından söz ettirmişti. Aynı zamanda 2015’te vizyonda olması planlanan Ex Machina ile merakla bekleniyor.

son of agun- filmloverss

Filmin diğer genç oyuncularından biri de başroldeki Brenton Thwaites. 2014 yapımı Disney uyarlaması Maleficent ve 2013 yapımı Oculus ile başarıyı yakalayan Avustralyalı aktörün Son Of A Gun‘da başarılı bir performans sergilediği konuşulanlar arasında.

Filmin hikayesi JR adındaki bir gencin, Avustralya’nın en kötü ününe sahip suçlusu Brendan Lynch’in kanatları altına alınmasıyla suç dünyası içine karışmasına odaklanıyor.

İlk olarak Avustralya’da 16 Ekim 2014’te vizyona girecek olan ve suç ve gerilim türünde olan Son Of A Gun’ın Türkiye için gösterim tarihi adına henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

[youtube width=”600″ height=”350″ video_id=”65IWxQq71NU”]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi