Lance Armstrong’un hayat hikayesini konu alan, usta yönetmen Stephen Frears imzalı Son Efsane – The Program’dan Türkçe altyazılı üç özel klip yayınlandı! Klipler, ilk kez FilmLoverss’ta!

Kazandığı şampiyonluklarla dünyaca ünlü bir efsaneye dönüşen ve yıllar sonra doping kullandığını itiraf eden Lance Armstrong‘un skandallarla dolu gerçek öyküsünü, bir gazeteciyi hikâyenin merkezine alarak anlatan Son Efsane (The Program) usta yönetmen Stephen Frears’ın yönetmenliğinde beyazperdeye geliyor.

Armstrong hakkında inandığı gerçekleri kamuoyuyla paylaşmayı hedefleyen bir gazetecinin gözünden anlatılan Son Efsane‘nin dikkat çekici hikâyesi şu şekilde:

Spor yazarı David Walsh, Armstrong’un başarısının sebebinin doping olduğuna inanmakta ve bu yalanı ortaya çıkarmak için araştırma yapmaktadır. Ancak kanseri yendikten sonra Amerika’da adeta bir halk kahramanına dönüşen Armstrong’un hile yaptığına kimse inanmamaktadır.

Son yılların en popüler figürlerinden biri olan Lance Armstrong’un şöhret basamaklarındaki yükselişini ve düşüşünü anlatan filmin senaryosunu ise kült mertebesine yükselen Trainspotting‘in senaristi John Hodge, yapımcılığını ise Philomena ve The Theory of Everything‘in yapımcıları üstleniyor. Armstrong’u Ben Foster‘ın canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda Chris O’Dowd, Guillaume Canet ve Dustin Hoffman gibi isimler de yer alıyor.

Tarihin en büyük skandallarından birine tanıklık edeceğimiz Son Efsane – The Program, 25 Aralık’ta beyazperdeye geliyor. Filmden daha önce yayınlanan fragmanlara buradan ve buradan ulaşabilir, filmden yayınlanan en son klipleri Türkçe altyazılı olarak aşağıdan seyredebilirsiniz.Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi