Başrollerde Alison Brie ve  Jason Sudeikis’in yer aldığı 2015 Sundance Film Festivali’nin öne çıkan filmlerinden Sleeping With Other People’dan ilk fragman yayınlandı.

IFC Films, 2015 Sundance Film Festivali‘nde prömiyerini gerçekleştiren, modern çağın izlerini taşımasıyla romantik komedi türünü yeni bir bakış açısıyla sunan Sleeping With Other People‘dan ilk fragmanı yayınladı. 2012’de Bachelorette ile adından sıkça söz ettiren Leslye Hedland‘ın yönetmenliğini üstlendiği film ilk bakışta No Strings Attached ve Friends With Benefits ile aynı tadı bırakacak hissi yaratsa da birçok açıdan farklılık gösteriyor. Filmin başrollerinde yer alan Jason Sudeikis ve Alison Brie yıllar önce biten bir ilişkinin küllerinden yeniden doğmaya çalışırlar ancak bu o kadar kolay olmayacaktır.

Sundance’ın Öne Çıkan Filmlerinden Sleeping With Other People’dan İlk Fragman

Tam bir düzenbaz olan Lainey (Alison Brie) ile gününü gün eden hovarda Jake‘in (Jason Sudeikis) etrafında dönen Sleeping With Other People’ın oldukça başarılı oyuncu kadrosunda Amanda Peet, Adam Scott, Natasha Lyonne ve Jason Mantzoukas da yer alıyor. Yönetmen koltuğunda gördüğümüz Leslye Hedland aynı zamanda senaryoyu da kaleme alan isim. Filmin resmi sinopsisi ise şöyle:

Üniversitedeyken ilk cinsellik deneyimlerini beraber yaşadıktan sonra yolları ayrılan Lainey (Alison Brie) ve Jake (Jason Sudeikis) yıllar sonra New York’ta bir destek grubunda karşılaşırlar. Aralarında yeni bir kıvılcım tekrar oluşur ancak bu süreci daha önceden de yaşamışlardır. Aşk hayatlarında yaptıkları küçük düşürücü hatalar sadakatsizlikle sonuçlanır. Bu sebeple iyileşme sürecinde birbirlerini karşılıklı olarak desteyecekleri zararsız bir arkadaşlık kurma konusunda hemfikirdirler. Bunun da ötesinde birbilerini kendi kendini uyarma konusunda eğitmekten ziyade birbirlerine destek olmayı denerler. Yine de başkalarıyla birlikte olurken aşk her daim taze kalabilir mi?

Sleeping With Other People Amerika’da 11 Eylül 2015 tarihinde gösterime girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli değil.

sleeping-with-other-peoplef-poster-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi