5hJdRfY2CF4

Yeni sezon bölümleriyle ekranlara geri dönen BluTV dizisi Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da”nın 4. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Hayranları tarafından uzun zamandır yeni sezonu beklenen BluTV’nin fenomen dizisi Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da”nın ilk yeni bölümü geçtiğimiz hafta yayınlandı. Birinci bölümü dizinin hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılanırken ikinci bölümün dikkat çekici tanıtımı da yayınlandı.

Savaş, Cio ve Özgür’ün parmaklıklar ardındaki mücadelesi yeni sezonun ikinci bölüm tanıtımında da dikkat çekti. “Biz Rahatı Sevmeyiz!” sözlerinin dikkat çektiği tanıtım, dizide daha da sert günlerin geleceğinin sinyallerini verdi.

Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” 4. Sezon 2. Bölüm 14 Haziran’da BluTV’de

Yönetmenliğini Kadri Beran Taşkın’ın üstlendiği dizi, Adana’nın getto mahallelerinin hikayesini anlatıyor. Uyuşturucuya, kadın ticaretine ve mahalleliye sırtını dönenlere karşı amansız bir mücadeleye giren Savaş, Cio, Özgür, Sarsılmaz ve Anafor’un çarpıcı yolculuklarına tanık olduğumuz dizinin arka planına grafiti, rap ve sokak kültürü hakim.

Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da”nın yeni bölümü 14 Haziran Perşembe günü BluTV’de sevenleri ile buluşacak. Dizi için; https://www.blutv.com.tr/adana-sifir-bir-izle

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi