Beğenerek izlediğimiz animasyonlardan güzel haberler gelmeye devam ediyor. Sevilen animasyon Bob’s Burgers’in filmi 2020’de sinemalarda olacak.

Son dönemlerde içinde zeka barındıran animasyonlar oldukça revaçta. Muazzam kurguları, aykırı mizah anlayışları ve karakterleriyle özellikle Rick and Morty ve Bojack Horseman ikilisi oldukça fazla sayıda insan tarafından tanındı ve izlendi. Hatta gelen haberlere göre Rick and Morty’nin üçüncü sezonu Adult Swim kanalının gelmiş geçmiş en fazla izlenen yapımı olmuş durumda. İşte bu ikilinin yanında çok fazla bilinmese ve hakkı verilmese de onların kalitesine yakın bir yerde duran bir animasyon daha var: Bob’s Burgers.

Bob’s Burgers kendi burger lokantalarını işleten üç çocuklu Belcher ailesinin hayatını anlatıyor. Abartı olmayan, doğal mizahı, beklenmedik yerlerde patlayan esprileriyle Bob’s Burgers yetişkin bir animasyon severlerin oldukça seveceği ve beklediği değeri pek göremeyen bir yapım.

bob's burgers - filmloverss

Bob’s Burgers’in Filmi 2020’de Sinemalarda

20th Century Fox Bob’s Burgers‘ın filminin ABD’de 17 Temmuz’da gösterime gireceğini açıkladı. “Bob’s Burgers’ı sinema filmi için gerçekten heyecanlıyız.” diyen serinin yaratıcısı Loren Bouchard, “Filmin, şovun hayranları için her detayı içermesi gerektiğini biliyoruz ancak şovu daha önce hiç görmemiş iyi insanlar için de çalışmak zorundayız. Ayrıca, ekranın her santimetresini renklerin, seslerin ve Bob’un dünyasıyla doldurması gerektiğini de biliyoruz – ama en önemlisi karakterlerimizi epik bir maceraya sürüklememiz gerekiyor. Bir başka deyişle, şimdiye kadarki en iyi film olmalı. Ama baskı yok, değil mi?” diyerek sözlerine devam ediyor. Filmle ilgili süreçleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi